Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Коринфский канал

Греція, Пелопоннес, Корінф, Коринф

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Коринфський канал це просто чудо інженерії 19 століття, що захоплює контрастом голубої води та крутими скелями над водою. Всього 6 кілометрів в довжину цей канал повністю відділяє Пелопонес від континентальної Греції. Канал зроблений спеціально щоб скоротити шлях суден і не обпливати весь Пелопонес. Коринфський канал з'єднує Коринфську затоку Іонічного моря та Егейське море. Це місце, котре обов'язково хоче відвідати кожний турист, під час туру в Грецію.

Будівництво каналу планувалось ще в Давній Греції, але такий маштабний та важкий проект ніхто не наважувався почати. Тільки в 1881 році грецькі, французькі архітектори та архітектори інших країн об'єднали зусилля та зібрали сили на будівництво Коринфського каналу. Саме будівництво тривало більше 10 років, фінансові витрати були просто космічними, але результат перевершив всі сподівання. Коринфський канал економив 400 км шляху кожному кораблю. Тепер не потрібно було об'їзджати весь Пелопонес.

Неймовірним фактом є те, шо висота стін каналу досягає 76 метрів. Коли по каналу рухаються лайнери висотою всього 20 метів то стає трохи моторошно дивитись вверх на ці гігантські скелі. Іноді відстань від борту корабля до скелі не перевищує 1 метра. В сезон з Афінського порту стартують екскурсії по коринфському каналу - всього на 2 години. Рекомендуємо їхати ввечері - неймовірний захід сонця в Коринфській затоці!

На сьогодні над Коринфським каналом побудовано 1 залізничний та 3 автомобільні мости. На старому мосту є оглядовий майданчик, з якого ви зможете насолодитись прекрасним видом на Коринфський канал. Доїхати до цього старого мосту можна по західному шляхопроводу, що з'єднує міста Коринф та Лутраки. Тут для цього є й спеціально облаштована парковка і звичайно сувенірний магазинчик. Якщо вам пощастить, то ви побачите, як по Коринфському каналу пропливає корабель. Загалом по каналу в рік проходять близько 11 тисяч суден. Деякі дуже габаритні кораблі, щоб не заділи стіни, тягнуть на буксирі.

Як же без екстриму в таких місцях. Літом молодь та взагалі завзяті екстремали стрибають з мосту в канал - привязавши до ніг резинову мотузку. Таку розвагу тут влаштовують з травня по вересень і тільки по вихідним дням. Загалом висоту стрибків тут можна регулювати але "екстремал на те й екстремал" тому всі обирають відстань з торканням головою води!

Відвідати Коринфський канал можна поїхавши в наші Тури в Грецію
Тури в Афіни. Відпочинок в Греції. Пропонуємо вашій увазі наш Екскурсійний Тур в Грецію та Пакетні тури в Грецію з Києва. 
Автобусні тури в Грецію з Київа.

23.11.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали