Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Лаконія - область, знаменита своєю історією і подвигами численних героїв. Це блакитне море, зелені долини і круті гори. Це суворість, і в той же час природна краса. Це те, що необхідно побачити обов'язково, це справжній рай, в який варто поїхати хоча б раз в житті.

Лаконія розташована на самому півдні острова Пелопоннес, і це одна з невеликої кількості областей Греції, в якій красива дика природа збереглася в практично первозданному вигляді.

Лаконія є однією з семи областей Пелопоннесу, і має надзвичайно багату історію. Завдяки тому, що багато які її внутрішні райони є досить недоступними, туристи тут можуть подивитися на зразки старовинної давньогрецької архітектури, що чудово збереглися.

Завдяки різноманітності природи в Лаконії, відпочинок тут буде дуже цікавий. Тут є і довге піщане узбережжя, і скелясті береги, і родючі, зелені долини, і гірські райони.

Клімат Лаконии досить м'який, середземноморський, з несуттєвою різницею між різними її регіонами. Літо спекотне, з м'якою гірської вечірньою прохолодою, зими не холодні. У гірських же районах ситуація дещо інша, і зима там сувора, а сніг можна побачити навіть у літній час.

Туристична Лаконія

Завдяки безлічі добре збережених історичних пам'яток, багатій історії, а також дивовижній природі, в якій поєднуються і гори, і море, Лаконія є просто чудовим місцем для туристичного відпочинку.

Красиве узбережжя, безліч гірських маршрутів, заповідники, печери, фортеці, монастирі, театри і стародавні храми - пам'яток тут так багато, що вони здатні зачарувати будь-якого туриста. Аура історії тут настільки сильна, що виникає враження, ніби ти приїхав в величезний музей, наповнений пам'ятниками сучасних і стародавніх епох.

Де ж тут варто побувати, і на що подивитися? Давайте коротко розглянемо найцікавіші місця і пам'ятки Лаконії.

Спарта

Столиця Лаконії - знаменита Спарта, відома у всьому світі, непереможна і вічна. У стародавні часи Спарта була одним з наймогутніших міст всієї країни.

Сучасна Спарта розташована поруч з річкою Еврот, посеред долини, зовсім недалеко від того місця, де в стародавні часи знаходилось стародавнє місто, батьківщина безстрашних воїнів. На жаль, залишилося від неї небагато - могила царя Леоніда і руїни акрополя.

Сучасна Спарта - це одне з найкрасивіших міст у всій Греції, з бурхливим нічним життям, музеями, зеленими парками і проспектами, великими площами і сучасним плануванням.

З найбільш цікавих пам'яток Спарти, які варто подивитися в першу чергу, можна виділити святилище богині Артеміди, святилище Аполлона, пам'ятники царю Леоніду і Лікургу, кафедральний собор Евангелістріі, руїни древньої Спарти, а також безліч храмів і церков.

Також варто відвідати Археологічний музей Спарти, в якому зібрано безліч унікальних історичних знахідок.

Неаполіс

Неаполіс - невелике прибережне містечко, розташоване в старовинному районі Ватіка. На півдні від нього розташований мис Малеас, на якому знаходиться безліч добре організованих пляжів.

З місцевих визначних пам'яток цікавими будуть водний заповідник - кругле озеро в Агіа Георгіос, церква Пантанаси, печера Агіо Андреас, і залишки скам'янілого фінікового лісу, що знаходяться в Агіа Ніколао.

У 20 кілометрах від сучасного Геракіона розташовано стародавнє місто Геракі, де можна подивитися на старовинний Франкський замок 12 століття.

Монемвасья

Монемвасья - це старовинне місто-фортеця, побудоване ще в 6 столітті на острівній скелі величезних розмірів.

У сучасному місті досі зберігся дивовижний середньовічний колорит, і прогулюючись по вузьких вуличках, вимощених каменем, можна милуватися на старовинні венеціанські будови і церкви.

У Верхньому місті буде цікаво подивитися на палац венеціанського правителя, а ось Нове місто здатне надати сучасному туристу все, що потрібно для чудового відпочинку.

По суті, все місто Монемвасья є однією суцільною пам'яткою, тому виділити щось конкретне досить складно. Сюди просто необхідно приїхати, і подивитися на все своїми очима.

Гітіо

Це маленьке містечко розташоване поруч з горою Кумарос, і існує ще з часів давнини - ще спартанці припливали сюди на кораблях.

Сучасне Гітіо - це маленьке, надзвичайно затишне приморське місто з безліччю цікавих історичних пам'яток.

Недалеко від Гітіо знаходиться відомий курорт Мавровуні, де є відмінні пляжі і фешенебельні готелі.

 

Містрас

Існуюче ще з післявізантійської епохи, місто Містрас є важливим політичним і духовним центром. Самий розквіт міста припав на період після Четвертого Хрестового походу, і більше двох тисяч будинків міста сьогодні представляють собою зразок його цікавої і багатої історії.

У Верхньому місті зберігся унікальний Палацовий комплекс, яких у всьому світі всього кілька. У Нижньому місті туристи можуть подивитися на безліч монастирів, а також резиденцію митрополита.

На самій вершині Містроса розташована фортеця, звідки можна насолодитися дивно красивою панорамою на гори Тайгета і всю долину Лакедемонас.

Місто Містера - це дивовижний пам'ятник архітектури, побувати в якому варто обов'язково.

Півострів Мані

Півострів Мані є самою південною точкою всієї Європи, і здатний здивувати навіть найвибагливішого туриста.

Тут розташовані цілих сім фортець, безліч цікавих археологічних місць, кам'яних веж і старовинних церков.

Саме тут розташована переважна більшість традиційних сіл острова Пелопоннес, в яких і донині збереглися традиційні спосіб життя і архітектура.

На півострові Мані розташовано настільки багато цікавого і дивного, що не дарма хтось сказав, що туристу, щоб побачити тут все, досить трьох днів, пішоходу - трьох місяців, а ось щоб пізнати справжню його суть - не вистачить і трьох життів.

 

Пляжний відпочинок в Лаконії

Лаконія знаменита своїми дивовижними пляжами, і відпочинок тут просто незабутній. Описати всі пляжі просто неможливо, вони всі красиві і унікальні по-своєму, але деякі не згадати буде просто грішно.

Елафонісі

Це дивно красиве узбережжя,що  знаходиться на острівці біля берегів Лаконії, зачаровує з перших хвилин. Кришталево-чиста, блакитно-смарагдова вода, прекрасні кедрові ліси і піщані дюни - види просто приголомшливі.

З одного боку острова знаходяться знамениті пляжі Саракініко, Франго і Сімос Біч. А по всьому його периметру є безліч невеликих гротів і капличок. Крім того, тут дуже добре розвинені водні види спорту, тому активні туристи зможуть отримати масу нових вражень.

Неаполіс

Піщаний, відмінно облаштований міський пляж, розташований на сході затоки Лаконікос, завжди сповнений відпочиваючих. Поруч знаходиться маленьке село, з якої постійно курсують човни на Елафонісі.

Ще один унікальний пляж Неаполіса знаходиться неподалік від міського, і удостоєний Блакитного прапора. Тут розташовано лежбище тюленів, і відкладають яйця морські черепахи. Інфраструктура слабка, немає готелів і прокату автомобілів, але тут постійно проводять різні лекції з екології.

Архангелос

120-метровий пляж з узбережжям з білого піску. Територія добре облаштована, тут багато ресторанів і готелів. Влітку для туристів проводиться насичена культурна програма з численними конкурсами та цікавими лекціями.

Мавровуніо

Дуже чистий і красивий пляж довжиною в п'ять кілометрів, розташований поруч з містом Гітіо. Туристів тут завжди дуже багато, але велика протяжність берегової лінії дозволяє не відчувати дискомфорту. На пляжі багато таверн і кафе. Для відпочиваючих з дітьми пляж не дуже добре підійде, так як берег тут поглиблюється досить різко.

Ваті

Ваті - один з найчистіших і найкрасивіших пляжів у всій області. Пологий, довгий берег з білим дрібним піском, оточений буйною рослинністю, справляє незабутнє враження.

Відпочинок в Лаконії - це можливість подивитися на безліч цікавих пам'яток і дивовижно відпочити на численних пляжах. Сюди дійсно варто приїхати, і повірте, побувавши тут один раз, ви ще не раз захочете повернутися.

04.06.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали