Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Мессінія - область острова Пелопоннес, розташована в його південно-західній частині, і один з найчарівніших куточків всієї країни. Завдяки тому, що ця частина острова була освоєна людьми пізніше інших, тут збереглося безліч дивовижно гарних місць. Столицею області є місто Каламата, а сама Мессинія є досить тихою і спокійною, «сільською» провінцією, наповненою квітучими садами і зеленими оливковими гаями.

На заході від Карітени через гори протікає річка Алфіос. Тутешні місця дуже гарні, і користуються великою популярністю у любителів активного відпочинку - сплавів по річках і піших екскурсій.

Каламата - адміністративний центр і головне місто у всій області. Тут гості країни можуть подивитися на безліч старовинних особняків і церков. Однак найбільше Каламата відома завдяки своїй чудовій туристичній інфраструктурі, багатій престижними курортами, розташованими на морському узбережжі, і не менш розкішними готелями.

Крім того, Каламата вважається своєрідною столицею молоді, так як тут знаходиться відразу кілька популярних університетів, тому на вулицях міста завжди багато студентів.

У центрі ж міста туристів чекає безліч розваг, барів, нічних клубів, таверн і ресторанів.

Пам'ятки Мессінії

Мессінія буквально перенасичена безліччю цікавих місць, як створених руками людини, так і самою природою. Античні руїни і середньовічні замки, різноманітні храми, і безліч інших цікавих пам'яток Мессинії чекають своїх дослідників.

Не залишаться обділеними любителі історичної спадщини - на руїнах Бассеї можна подивитися на древній храм, присвячений Аполлону Епікурейському. Він занесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а крім того, є одним з найбільш віддалених і добре збережених античних комплексів у всій країні.

У 30 кілометрах від Каламати розташована ще одна давня пам'ятка - руїни стародавньої Мессени.

Це старовинне місто античних часів було добре укріпленим, і було столицею області Месенія. У давнину воно було відоме як своєрідний еталон фортифікаційного мистецтва, і навіть в сьогоднішній час виглядає більш ніж переконливо.

Збережені частини воріт, веж і величезних стін, що проходять між селом Мавроматі і горою Ітомі, просто вражають уяву.

У давнину їх висота становила понад десяти метрів, а загальна довжина - більше дев'яти кілометрів. Завдяки настільки потужному фундаменту вони простояли в первозданному вигляді багато століть, і тільки в Середні віки відбулося кілька досить потужних землетрусів, які все ж змогли завдати шкоди цим фортифікаціям.

На вершині гори туристи можуть подивитися на залишки храму, присвяченого богу Зевсу, який в ті часи за значимістю був в регіоні одним з головних.

Трохи далі, на північному заході, можна подивитися на ділянку, де розташовані відновлений древній стадіон, красивий театр римської епохи і руїни храму, присвяченого Асклепію, що датуються ще 4 століттям до нашої ери.

 

Ще два цікавих місця - фортеці Метоні і Короні, два близнюки, розташовані на двох протилежних сторонах Мессінського півострова.

Ці прикордонні застави, побудовані ще венеціанцями в період з 12 по 15 століття на торговому маршруті до острова Крит, вважаються найбільш старими і найкраще укріпленими, і свого часу отримали оригінальну назву - «Очі республіки».

Сьогодні ж вони є безмовними сторожами безлічі цікавих туристичних курортів, таких як Коракакіс, Мемі, Занга, Метоні.

Пляжний відпочинок в Мессіні

Тоді як східна частина Мессінії досить кам'яниста, на заході області туристів чекає полога частина, на якій розташовано безліч довгих і широких піщаних пляжів і дивно мальовничих місцевих сіл.

Пляжі Мессінії багато хто вважає кращими у всій Греції, а крім того - тут цілком доступні ціни і приємний клімат. Пляжі знаходяться на берегах Іонічного моря і в затоці Месініакос.

Коротко розглянемо місця і міста, де знаходяться кращі місця для відпочинку.

Каламата

Міський пляж Каламати знаходиться всього в парі хвилин пішого кроку від центру міста, і отримав престижну нагороду Блакитного прапора, як дуже добре облаштований.

Пляж усипаний дрібною галькою, досить широкий, а влітку, в розпал курортного сезону, тут дуже багатолюдно. Уздовж усього узбережжя гості можуть відпочити в безлічі готелів, і перекусити в традиційних тавернах і кафе. Сам пляж має довжину близько 2,5 кілометрів.

Трохи східніше від Каламати, приблизно в 6 кілометрах, розташований ще один пляж з крупною галькою - Алмірос. Він також користується досить високою популярністю, тут є водні розваги, обладнані майданчик для волейболу та душ, є кілька барів.

Поруч знаходиться ще один пляж – Мікрі-Мантінія. Він також нагороджений Блакитним прапором, і порадує гостей країни відмінними фешенебельними ресторанами, розташованими прямо біля води.

 

Курорт Кардама

На курорті Кардама туристи також зможуть відпочити на парі добре обладнаних пляжів:

  • Ріца. Дуже гарний, оточений буйним гаєм з олив пляж з великою галькою. У літню пору тут можна покататися на каное та катамаранах.
  • Фонеас. Досить відокремлений, дуже мальовничий скелястий пляж.
  • Дельфиния. Піщано-гальковий пляж, який розташований в надзвичайно красивій бухті. Неподалік розташований кемпінг, а море тут завжди тихе і спокійне.

Курорт Ступа

Курорт Ступа - маленький і досить спокійний. Тут для гостей також є три відмінних пляжі.

Ступа-Біч. Прекрасно облаштований і дуже великий, цей піщаний пляж заслужено вважається одним з кращих у всій області. Пляж стане оптимальним вибором для відпочиваючих сім'ями, так як тут є відмінна інфраструктура і все необхідне для відпочинку з дітьми.

Недалеко від нього знаходяться ще два пляжі - піщаний, оточений зеленню Калогріа і невеликий, досить кам'янистий пляж Халікура.

Сам курорт досить тихий, і сподобається людям, які віддають перевагу спокою і самоті.

Місто Короні

Городок Короні - невелике, дуже чарівне місце, розташоване в західній частині затоки Месініакос.

Тут туристи можуть відпочити на таких пляжах, як:

  • Мемі. Довгий, добре обладнаний піщаний пляж, який стане найкращим варіантом для затишного відпочинку всією сім'єю.
  • Фінікунда. Пляж для любителів активного відпочинку. Тут можна орендувати пляжні приналежності і велосипеди, є готелі і рятувальна станція. Крім того - це найкраще місце для віндсерфінгу.
  • Зага-Біч. Тихий, затишний, безвітрянийпляж, на якому також можна подивитися на старовинний венеціанський замок.

Місто Пілос

Місто Пілос знаходиться в бухті Наваріно, і омивається водами Іонічного моря. Крім безлічі цікавих пам'яток, гості можуть відпочити на кількох добре обладнаних пляжах:

  • Ай-Лагудіс. Пляж, який знаходиться поруч з курортом Кіпаріссія. Прекрасний піщаний пляж, нагороджений Блакитним прапором, шириною близько 40 метрів і довжиною - 250.
  • Войдолікія. Відмінний піщаний пляж, одних з найбільш великих і популярних в області.

Мессинія - область, в якій можна і вдосталь помандрувати, і відмінно відпочити на пляжах, і вдосталь розважитися. Відпочинок тут буде просто незабутнім, так що пакуйте валізи - Мессинія чекає вас.

31.05.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали