Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Невелике містечко Леонідіо розташоване в області Аркадія, в регіоні Південна Кінурія, столицею якого воно і є.

Леонідіо не користується великою популярністю серед туристів, незважаючи на те, що всі умови для гарного відпочинку тут в наявності - місто розташовується біля підніжжя гори Парнонас з одного боку, а з іншого його омивають води красивого затоки Міртоо.

Леонідіо - традиційне грецький містечко, і що примітно - тут складно зустріти «випадкових» туристів - сюди зазвичай їдуть знаючі люди, які точно впевнені, куди і навіщо вони відправляються.

У самому містечку можна як поніжитися на затишному піщаному пляжі, так і зайнятися активним відпочинком, а особливо найпопулярнішим тут - скелелазінням.

Власне, останнє приваблює сюди безліч екстремалів, так як значних розмірів скеля яскраво-червоного кольору, яка оточує місто, стане справжньою знахідкою для любителів цього виду спорту.

Трас для скелелазіння тут дуже багато, є як для початківців, так і для справжніх професіоналів, самі маршрути відмінно обладнані, тому любителі скелелазіння отримають тут безліч приємних емоцій.

Також можна відправитися на захоплюючі піші екскурсії по гірських стежках Парнонаса, або ж затишно скоротати час в безлічі відмінних прибережних барах, де кухарі пригостять вас кращими стравами місцевої кухні.

Ще одна цікава місцева особливість - унікальний діалект, на якому розмовляють місцеві жителі. Він істотно відрізняється від звичайного грецького, а все тому, що перші жителі Леонідіо багато століть розмовляли на тсаконійському діалекті, який вчені вважають найдревнішим у всьому світі.

Любителям церковних пам'яток в Леоніда буде цікаво подивитися на місцеві церкви і храми, яких тут дуже багато. З найкрасивіших можна виділити Митрополію Богородиці і церкву Архангелів.

У літню пору в Леонідіо проходить щорічне свято баклажанів, на яке з'їжджається безліч відомих шеф-кухарів з усієї країни. Також великі святкування тут проходять в день Успіння Богородиці і на Великдень.

Ну і, звичайно ж, як можна забути про пляжний відпочинок - тут гості міста також не будуть розчаровані. Туристів чекають затишні пляжі затоки Міртоо, серед яких можна особливо відзначити Кіпаріссі і Лаккос.

16.08.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали