Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Розташоване в грецькій області Аркадія, на мальовничих схилах гори Парнонас, затишне село Тірос  є надзвичайно красивим місцем, оточеним мальовничими пейзажами, і омиваним блакитними морськими водами.

Саме селище Тірос  умовно ділиться на три частини - Паралія Тіру, Като Тіро і Ано Тіро.

  • Ано Тіро - частина села, яка знаходиться в горах, на висоті. Клімат тут досить прохолодний, архітектура - дуже цікава і колоритна, а види на затоку, які звідси відкриваються - просто незабутні.
  • Като Тіро - щось середнє. Це начебто вже і не гори, а й ще не пляж. Ця частина міста жвавіше попередньої, тут вже можна спостерігати всі «курортні» атрибути, такі як магазини, таверни, готелі тощо.
  • Паралія Тіру - самий жвавий і багатолюдний, вже повноцінно туристичний район. У нього входять прибережна зона і затишний пляж, і саме тут розташовані численні кав'ярні, бари, знімні вілли і готелі і так далі. В останні роки це місце стало практично окремим курортом.

У Паралія Тіру розташований надзвичайно красивий і затишний піщаний пляж з однойменною назвою. Його довжина становить цілих два кілометри, і тут є вся необхідна для якісного відпочинку інфраструктура - бари, пляжні парасольки з лежаками, кабінки для переодягання та душові, і так далі.

Море тут відрізняється незвичайною чистотою - навіть на глибині в пару метрів на дні можна розглянути навіть дрібні камінчики. Крім цього, на пляжі розташований маленький порт-пристань, де при бажанні можна орендувати катамаран, яхту або човен.

На пляжі із задоволенням відпочивають не тільки туристи, а й місцеві жителі, тому в літній час тут багатолюдно. В основному зустрічається молодь і сім'ї з дітьми.

Перші - завдяки численним розваг, на кшталт пляжних ігор і різних водних видів спорту, другі - завдяки безпечному і дрібному спуску в море, що дозволяє без побоювання купатися з маленькими дітьми.

Поруч із селищем можна побувати на ще одному хорошому пляжі – Лігар’яс Тіру. Він входить в список кращих пляжів на всьому Середземномор'ї, і, по суті, є продовженням попереднього. Їх розділяє лише велика скеляста гора, на якій можна побачити вітряні млини.

На відміну від першого, цей пляж більше сподобається любителям «дикого» відпочинку. Зручностей тут немає, і туристів чекають тільки мальовничі краєвиди і чисте море. Все інше - напої, їжу і рушники, не забудьте взяти з собою.

Ще одне захоплення місцевих жителів - рибалка, тому обов'язково відвідайте місцеві рибні таверни - такого розмаїття оригінальних і смачних страв ви ще не бачили!

Примітно, що російськомовних туристів на цьому курорті разюче мало - вони до сих пір не «розсмакували» це райське місце. В основному тут відпочивають австралійці, американці і самі греки, у яких тут дачі і будинки.

Тірос  - відмінне місце, як для молодіжного, так і сімейного відпочинку, і побувавши тут один раз, ви обов'язково захочете сюди повернутися.

09.08.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали