- Всі
- Гірськолижні тури
- Дитячі Тури, Екскурсії та Табори
- Новорічні тури 2023
- Корпоративні тури
- Тури в Буковель
- Активний відпочинок
- Тури на День Св. Валентина
- Тури на 8 березня
- Тури на канікули для дітей
- Готелі
- Санаторії та курорти України
- Регіон
- Тури по Україні
- Екскурсії по Україні
- Тури ПО КИЄВУ
- Тури в Карпати
- Тури в Закарпаття
- Інфолист
- ОнЛайн
Біла Церква
- опис
- тури
Біла Церква – гармонія і краса!
Київська область з її старовинними містами, історією та визначними пам'ятками, завжди була цікавим туристичним об'єктом і Біла Церква – не виняток. Це одне з найцікавіших міст, в якому ідеально поєднуються стародавня історія та сучасні будівлі.
Розкинулась Біла Церква на берегах річки Рось, завдяки чому тут дивовижна природа і відмінна екологія. Назва міста пов'язана з кольором стін першого кам'яного храму на цій території. Втім, саме про це вам належить дізнатися вже на місці.
Пам'ятки Білої Церкві, які варто відвідати
Лідером, серед пам'яток Білої Церкви, можна сміливо назвати дендропарк Олександрія 1793 року. Це місце підкорює своєю витонченістю, красою і романтичною атмосферою. Одна тільки Велика алея вражає своєю архітектурою і скульптурами різної тематики. Тут і «Романтичні руїни», і джерело «Лев», а також колонада «Луна», акустика якої просто заворожує. Потрапляючи в цей прекрасний парк, створюється враження, що ти переносишся в якусь казкову державу.
Цікавим туристичним об'єктом і культовою спорудою 1812-1813 років є костел Іоанна Хрестителя, в якому в 1990 році був встановлений орган.
Величезна кількість духовних і матеріальних цінностей представлено в краєзнавчому музеї міста 1924-1983 років. Пам'ятники, парки, музеї і сакральні спорудження – це лише невелика частина того, що чекає вас цьому місті.
Короткий екскурс в історію Білої Церкві
Історія Білої Церкви, а раніше Юр'єва, бере свій початок в 1032 році. Сам київський князь Ярослав Мудрий був засновником цього міста. Нинішня назва згадується лише в 1334 році. Розвиток міста, його розквіт припав на 18-20 століття, коли територією володіли польські магнати Браницькі. Саме в цей час було закладено відомий нині ландшафтний дендропарк.
![]() |
![]() |
Більше одноденних турів по Україні з Києва Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!
Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!
Відпочинок під заступництвом святого Георгія в Білій Церкві
Біла Церква раніше також називалася містом Юрьевом в честь святого Георгія, що був духовним покровителем князя Ярослава Мудрого, з часів якого починається історія міста. Чого тільки не пережила на своєму віку Біла Церква, серйозні випробування випали на долю міста і в давні часи, і в період воєн XX століття, з кінця 1970-х років відзначається значне зростання населення і активний розвиток міста.
Сучасна Біла Церква – важливе місто Київської області з населенням понад 200 тисяч осіб, великий промисловий центр і транспортний вузол регіону. Туристам, що приїжджають сюди на відпочинок, Біла Церква цікава переважно пам'ятниками архітектури, своєю давньою історією та унікальним дендропарком, також тут розташовується кілька широко відомих бальнеологічних курортів.
Тури в «Олександрію»: Біла Церква та її розкішний парк
Ось уже багато років головною визначною пам'яткою міста є парк «Олександрія», за своєю розкішностю і красою нічим не поступається знаменитій «Софіївці» в Умані. «Олександрію» з уманським парком об'єднує і схожа історія створення. Парк, в стилістиці якого відбилися впливу пізнього класицизму та ранньої романтичної епохи, був подарунком графа Браницького своїй коханій.
У парку не тільки присутня безліч рідкісних дерев, але також можна помітити кілька витончених скульптур, присвячених Діані, Меркурію, Діві Марії і навіть одному з китайських мудреців. Тури в Білу Церкву – це не тільки можливість побувати в красивому стародавньому місті, а й відкрити для себе українську «Олександрію», якій, до слова, вдалося зберегтися набагато краще, ніж її античній тезці.
