Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Біла Церква

Полісся, Київська

Вам набридли одноманітні пейзажі, що оточують вас щодня? Ви вирішили хоч на кілька днів змінити обстановку, але не вирішили куди відправитися? Тоді сміливо беріть курс на Білу Церкву.

Біла Церква – гармонія і краса!

Київська область з її старовинними містами, історією та визначними пам'ятками, завжди була цікавим туристичним об'єктом і Біла Церква – не виняток. Це одне з найцікавіших міст, в якому ідеально поєднуються стародавня історія та сучасні будівлі.

Розкинулась Біла Церква на берегах річки Рось, завдяки чому тут дивовижна природа і відмінна екологія. Назва міста пов'язана з кольором стін першого кам'яного храму на цій території. Втім, саме про це вам належить дізнатися вже на місці.

Пам'ятки Білої Церкві, які варто відвідати

Лідером, серед пам'яток Білої Церкви, можна сміливо назвати дендропарк Олександрія 1793 року. Це місце підкорює своєю витонченістю, красою і романтичною атмосферою. Одна тільки Велика алея вражає своєю архітектурою і скульптурами різної тематики. Тут і «Романтичні руїни», і джерело «Лев», а також колонада «Луна», акустика якої просто заворожує. Потрапляючи в цей прекрасний парк, створюється враження, що ти переносишся в якусь казкову державу.

Цікавим туристичним об'єктом і культовою спорудою 1812-1813 років є костел Іоанна Хрестителя, в якому в 1990 році був встановлений орган.

Величезна кількість духовних і матеріальних цінностей представлено в краєзнавчому музеї міста 1924-1983 років. Пам'ятники, парки, музеї і сакральні спорудження – це лише невелика частина того, що чекає вас цьому місті.

Короткий екскурс в історію Білої Церкві

Історія Білої Церкви, а раніше Юр'єва, бере свій початок в 1032 році. Сам київський князь Ярослав Мудрий був засновником цього міста. Нинішня назва згадується лише в 1334 році. Розвиток міста, його розквіт припав на 18-20 століття, коли територією володіли польські магнати Браницькі. Саме в цей час було закладено відомий нині ландшафтний дендропарк.

 
14.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали