Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Нові Петрівці

Україна, Полісся, Київська

Тим, кому хочеться провести вихідні з особливою культурною програмою, відвідати дивовижні місця і перейнятися дуже цікавою історією, необхідно хоча б один раз відвідати село Нові Петрівці. Чи готові отримати масу вражень? Тоді вперед! Прямо зараз ми розповімо вам про те, що не розкаже ніхто, крім місцевих жителів, звичайно. Цей населений пункт, хоч і не є таким популярним як, наприклад, та ж Умань, все-таки приваблює туристів звідусіль. І ось, сідайте зручніше – ми зараз будемо розкривати всі секрети.

Мальовничі Нові Петрівці

На березі Київського водосховища, на історичних землях Межигір'я, розташувалося велике село, яке дуже люблять відвідувати туристи. Звичайно, мова йде про тих обраних, які всією душею закохані в рідну країну і не втомлюються відкривати для себе нові грані приголомшливої України.

Нові Петрівці ваблять своєю прекрасною природою, цікавими музеями і дивовижною архітектурою культових споруд. Але чи можливо передати словами те, що відкриється вам, коли ви відвідаєте це чудове село? Це дуже навряд чи.

Примітно те, що абсолютно кожен гість цього населеного пункту може побачити щось своє, те, що припаде до душі саме його свідомості. Чи цікаво вам, що сподобається в Нових Петрівцях вам і вашим близьким?

По цікавим визначним пам'яткам Нових Петрівців

Особливе місце на цій землі займають різні музеї. Напевно, найвідоміший з них – Музей корупції в Межигір'ї. Розкіш у всій красі – чотириповерховий будинок, оздоблення якого вражає, і, звичайно ж мальовничий парк, в якому ростуть рідкісні чагарники і дерева.

Посеред всієї цієї зелені видніється прекрасне озеро. Також на території є автопарк і зоопарк, з рідкісними видами тварин. Загалом – подивитися більш ніж є на що! Любителі самобутності по достоїнству оцінять таку пам'ятку Нових Петрівців, як етнографічний музей «Хутір Савки». На території комплексу знаходиться дві старовинні садиби, колодязь, господарський двір з будівлями і навіть кузня і льох.

 

І вам ніколи буде тут нудьгувати! Можливо навіть спробуєте старовинний спосіб помолки борошна? Ну і для повноти картини, після насиченої екскурсії обов'язково покуштуйте справжніх українських страв, приготованих в дров'яній печі. Обов'язково відвідайте єдину збережену святиню від колись стояв тут монастиря – Дзвінкову криницю. Вода в джерелі має цілющі властивості!

 

Історія села Нові Петрівці

Колись, в урочищі Межигір'я існував Київсько-Межигірський Преображенський монастир. Перші згадки про монастир, а відповідно і про населений пункт відносяться лише в 12 столітті, хоча ходять припущення, що можливо існував він і раніше. До наших днів монастир не зберігся, причини того, що був повністю зруйнований в радянські часи. Лише джерело нагадує про святиню, що існувала тут. Історія Нових Петрівців тісно пов'язана з появою та існуванням чоловічого монастиря. Сьогодні – це село, яке приваблює туристів своєю різноманітністю і цікавими пам'ятками.
 

 
01.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали