Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Знаєте, як називається найбільше прісноводне озеро в Україні? Ялпуга! І розкидало озеро свої берега в Одеській області, всього в парі кілометрів від сусідньої Молдови. Але не тільки природне озеро тягне відпочиваючих. На його березі пафосно розкинувся чудовий місто Болград, яке вабить туристів.

І місцевість тут дуже мальовнича – буяння зелені, ясне небо, свіже повітря. Природа тутешніх місць дійсно заворожує. До речі, назва Болград перекладається як «місто достатку». Місто має велику історію і масу цікавих пам'яток архітектури. Отже, туристу тут явно нудьгувати не доведеться.

Особливість Болграда

Це місто яскраве, колоритне і дивовижне. Місцеві жителі відрізняються особливою дружелюбністю і гостинністю, тому приїжджаючи сюди, відчуваєш себе як вдома.

Колись бессарабські степи, після заселення цієї території болгарами-переселенцями, стали родючою землею. Особливо розвинене в цих краях виноградарство. Красиві сади, квіти, поля. Все це в черговий раз доводить, що Болград недарма названий так.

Він дійсно рясніє – добром, працьовитістю і родючими землями. Тут відчувається самобутність і колорит. Атмосфера заповнена добродушністю і затишком.

Цінні пам'ятки Болграда

Крім насолоди пейзажами і автентичністю тутешнього краю, вам обов'язково варто приділити увагу пам'яткам архітектури. Одним з таких цінних об'єктів є Спасо-Преображенський собор (1820-1838 років). Виконано культову споруду в стилі класицизму і вона вражає своєю величчю.

Найціннішою пам'яткою Болграда є храм Св. Митрофана. Саме тут знаходиться мавзолей такої значної для місцевого населення людини І. Інзова. Завдяки йому болгари вирівняли свої права і знайшли новий будинок. Тому для них це не церква, де покоїться засновник їхнього міста. Кожен бажаючий може відвідати історичний музей і центр болгарської культури, а також прогулятися по мальовничому парку.Фінальним акордом в знайомстві з містом може стати екскурсія на виноробню Колоніст. Тут ви дізнаєтеся, скільки трепету, любові і праці, вкладають жителі в виноградники.

 

Вражаюча історія Болграда

Виникло місто в період після російсько-турецької війни на території Бессарабії. Активне переселення болгар, які бажали уникнути тиску турків, підштовхнули генерала І. Інзова, прийняти рішення про зведення міста біля озера.

Так і з'явився в 1821 році в історії місто Болград. День бессарабських болгар святкується 29 жовтня, адже саме в цей день ще в 1838 році був освячений храм. За весь час, територія входила до складу різних держав. І з 1940 року є частиною України.

Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

07.12.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали