Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Любите відпочивати з користю? Відвідувати безліч історичних місць насолоджуватися архітектурою? І все це поєднувати з романтичними прогулянками по набережній? Тоді не замислюючись вирушайте в Херсон – місто кораблебудівників, зародження Чорноморського флоту і просто дивовижний райський куточок України. Відвідування старовинних будівель перенесе вас крізь століття і занурить в далеке минуле.

Насолода Херсоном!

Хіба може місто, яке спочатку повинно було стати «південним Петербургом», бути нудним і сірим?

Своєю появою місто зобов'язане імператриці Катерини II і Г. Потьомкіну. Розкинув свої володіння на березі Дніпра і є одним з найбільших річкових портів. Херсон потопає в зелені, хоч і є степовий перлиною України.

Приїжджаючи сюди, готуйтеся отримати масу нових вражень і насолодитися безліччю культурних та історичних пам'яток.

Яскраві пам'ятки Херсона та області

Місто славиться тим, що тут був спущений на воду перший лінійний корабель. І, звичайно ж, почати знайомство з цим краєм варто з пам'ятника першим корабелам «Фрегат».

Неможливо обійти увагою і Катерининський собор 1782-1787 років. Стоїть спорудження на території фортеці і названий на честь Св. Катерини і імператриці, яка відвідувала його в 1786 році. У склепі покоїться князь Таврійський. Також варто звернути свій погляд і на залишки Херсонської фортеці.

Велика кількість культових споруд минулого привернуть увагу цінителів різних стилів архітектури: Греко-Софійська церква, Свято-Духівський собор, Успенський собор, Костел Пресвятого Серця Ісуса. Обов'язково відвідайте виставки краєзнавчого та художнього музею. До визначних пам'яток Херсона варто віднести і дивовижну природу цього краю.Величний Дніпро заворожує як гостей, так і жителів міста. Якщо захочете потрапити в казку, тоді відвідайте екскурсію на Дніпровські плавні. Коли ще у вас випаде можливість відвідати схили Дніпро-Бузького лиману?

 

А легендарний заповідник Асканія-Нова – це ж справжній земний рай для любителів незайманої природи. Не можна забувати і про можливість насолодитися водами Чорного моря. Для цього досить зробити невелику поїздку в Лазурне.

Історія Херсона – невід'ємна частина знайомства з містом!

Як вже відомо засновано місто було з ініціативи імператриці ще в 1778 році в якості фортеці і центру кораблебудування. Назва місту дав князь Потьомкін в честь «Херсонеса», він же брав активну участь в будівництві. Найважливішою подією не тільки в історії Херсона, а й усієї країни, став спуск в 1783 році першого лінкора «Слава Катерини».

Хоч у князя Таврійського не вийшло втілити ідею створення другого Пітера на цій землі, місто не став від цього менш прекрасним. Тому обов'язково скористайтеся можливістю і познайомтеся з його дивовижними красотами і цінними пам'ятками.

07.07.2020
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали