Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Курорт Росейка - це дивовижне місце, розташоване в Татарбунарському районі Одеської області. В радіусі сотні кілометрів ви не знайдете жодного шкідливого промислового підприємства - тільки те, що є сумісним зі здоровим відпочинком.

Одеса і її околиці завжди славилися своїми чудовими пляжами, але далеко не всім відомо, що в Татарбунарському районі зібрана практично третина відмінних, але не використовуваних по максимуму пляжів області.

Що таке курорт Рассейка

Рассейка - це не тільки пляжі, а й цілих 13 унікальних солоних озер, які є справжнім бальнеологічним джерелом здоров'я.

На лимані і озерах навколо курорту гніздяться більше двох сотень видів птахів, 28 з яких занесено до Червоної книги. В озері в достатку водяться краби і риба, а в морі на радість дітям активно граються дельфіни.

Завдяки великій віддаленості від магістралей, портів та промислових зон вода тут чиста протягом усього сезону відпочинку. А повітря! Тільки приїхавши сюди, вийшовши з машини, і вдихнувши на повні груди, можна відчути його дивовижний смак.

Сам курорт з трьох боків оточений водою, будучи своєрідним півостровом. З одного боку від Рассейка розкинувся лікувальний лиман Шагани, з іншого - озеро Джантшейське, а з третього - озеро Малий Сасик.

Від чорного моря лимани і кроку захищені природним насипом з піску, який, будучи дуже чистим, до того ж має лікувальні властивості. Так, просто лежачи на пляжі, і ніжачись під теплими променями одеського сонця, туристи піддаються лікувальній дії таласотерапії. Що цікаво - подібним не може похвалитися жоден з європейських курортів.

Рассейка - ідеальне місце для тих, хто віддає перевагу спокійному, відокремленому відпочинку. Незважаючи на те, що курорт може прийняти близько 3000 відпочиваючих одноразово, на одному з кращих в області морському пляжі знайдеться тихе місце для кожного бажаючого. Довжина морської коси пляжу - майже 50 кілометрів, а ширина - 300.

Де відпочити в Рассейці

Для того щоб добре відпочити на курорті, необхідно заздалегідь забронювати собі місце на одній з тутешніх баз відпочинку. Незважаючи на те, що їх тут більше 50, в розпал сезону часом знайти вільне місце буває досить важко.

 

Білорусь, Дельфін, Прибій, Бригантина, Зорька, Чайка і безліч інших баз гостинно відкривають двері перед туристами. На багатьох базах є добре обладнані напівлюкси та люкси з усіма необхідними зручностями.

Незважаючи на те, що курорт досить сильно віддалений від урбаністичних центрів, розваги і цивілізація тут є.

 

Так, відпочиваючим доступні речовий і пара великих ринків, торгові ряди, дискотеки, бари, кафе і магазини, так що купити необхідні речі і різноманітні південні овочі і фрукти не складе труднощів. А на пляжах курорту туристів чекають різноманітні морські розваги.

У багатьох закладах грає «жива» музика, а вечорами можна піти в літній кінотеатр.

Лікування на курорті

Рассейка - справжнє джерело здоров'я. Без ліків і уколів можна оздоровитися на кілька років вперед. Які ж види терапії тут доступні? Тільки природні!

  • Аеротерапія, або лікування повітрям. Різноманітні активні ігри і прогулянки по березі моря - після роботи в задушливих офісах тутешній свіже повітря просто п'янить. У ньому містяться магній і бром, пари солей йоду, фітонциди і морські солі, і все це виключно позитивно впливає на організм.
  • Талассотерапия - лікування самим морем. Купання в морській воді дуже корисні для шкіри, вони підвищують життєвий тонус, а також стимулюють терморегуляцію і обмін речовин.
  • Грязелікування. Лиман Шагани знаменитий своїми грязями блакитної глини, які лікарі порівнюють з грязями Мертвого моря в Ізраїлі. Солоність лиману приблизно вдвічі вища, ніж в морі, а список хвороб, які тут можна вилікувати, дуже великий.

Рассейка - це курортна зона, де кожен відпочиваючий зможе знайти для себе розваги до смаку - як активні, так і розмірені.

Насичене йодом повітря курорту і чиста морська вода виключно благотворно впливають на організм людини, допомагаючи швидко відновити сили, тому додому можна повернутися відпочили і повними сил.

Анга Тревел пропонує відпочинок в Росєйці на 7 ночей звиїздом із Києва за посиланням тут!

10.04.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали