Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ви все ще не вирішили де будете проводити зимові свята? Тоді вам варто відправитися в Ізки, де вас чекає прекрасний гірськолижний курорт, смачна кухня та незабутні різдвяні традиції. Звичайно, цей курорт не менш привабливий і в найгарячішу пору року. Тоді природа просто приголомшує своєю красою, а аромати лісу, цілюще гірське повітря – все це і зовсім п'янить свідомість. Але, як ми вже сказали – ідеально сюди приїжджати саме взимку і (обов'язково) на свята. Захоплююче, якісне і цікаве дозвілля гарантовано, так, і лижі ж ніхто не відміняв;) Отже якщо ви хочете дійсно незвичайного відпочинку – давайте сюди!

Курортне селище Ізки

Це чудове село розташувалося у підніжжя гори Магура, в Закарпатській області. Славиться Ізки своїм чудовим гірськолижним курортом, який приваблює сюди багатьох любителів активного відпочинку. А унікальна екосистема даної місцевості має чудодійні властивості. А як вам пощастить, якщо ви потрапите сюди на Різдво!

Жоден рік не проходить без традиційних колядок, які вже не одне століття передаються із вуст в уста. А як цікаво спостерігати за різдвяним ходою з Вертепом, яке зародилося саме тут! Хіба вам не хотілося б зануритися в цю новорічну казку? Здається, що саме тут ви зможете зрозуміти природу всіх традицій, який скрупульозно шанують на території західної України. Саме тут ви зможете відчути єдність народу і бажаний національний дух – його тут сповна.

Пам'ятки в селі Ізки варті вашої уваги

Безумовно, сучасний гірськолижний комплекс, який вабить сюди туристів, є однією з визначних пам'яток села Ізки. Тут присутні 5 трас різного рівня складності, що підійде і любителю, і професіоналу. Так само є траса для сноубордингу, кілька підйомників. Історичну цінність представляє дерев'яна церква Св. Миколая Чудотворця кінця 17 століття. Перебудовувалася вона всього один раз, тому зберегла свій унікальний вигляд.

 

Власне, з основних визначних пам'яток, мабуть, це і все. Але тут такий цікавий момент... Особливо іншого нічого і не потрібно. Гори-гори-гори... Лижі-лижі-лижі... Активне дозвілля – все, що потрібно тут для повного щастя. А якщо ще й випити смачного какао або глінтвейну після спуску – це взагалі безцінне.

Історія Закарпатського села Ізки

Легенда свідчить, що назву село отримало від слова іскра, які летіли з-під копит коней, проїжджаючих по цій дорозі повстанців. Так і починається історія села Ізки, згадка про яке датується 1600 роком.

 

Землі ці належали різним феодалам за весь період. У 1872 році тут почала будуватися залізнична колія. У радянські часи село стало одним з найбільших у Міжгірському районі. У 2006 році це місце стало центром гірськолижного курорту в Закарпатті.

16.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали