Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

смт. Сергіївка

Причорномор'я, Одеська

Хочете випробувати справжню насолоду від відпочинку? Побачити хвилюючі душу пейзажі? А може бажаєте підправити здоров'я і набратися сил? Тоді пакуйте валізи і вирушайте в Сергіївку, де вас чекає унікальний клімат, чистий пляж, води лиману та моря, а також лікувальні грязі. Тут навіть є джерела з мінеральними водами. Справжня курортна бомба для цінителів прекрасного відпочинку. А якщо у вас є діти, то ви просто зобов'язані приїхати з ними сюди, адже підростаючий організм так потребує корисного відпочинку.

Сергіївка – лікуємо тіло і тішимо душу!

Погодьтеся, що відпочинок – це завжди чудово. А якщо це ще не тільки приємно, але і корисно тоді взагалі межа мрій.

Гармонійне поєднання степового і вологого морського повітря, незабутні краєвиди моря і лиману, лікувальні грязі – все те Сергіївка. Це не просто селище, а великий кліматичний курорт, слава про який поширилася далеко за його межі.

Будакське озеро або Шаболатський лиман – здавна славився унікальним складом води, з достатком натрію і хлору. А в сукупності з мулових грязями – це справжнє джерело для людського організму. І це далеко не все, чим приваблює селище туристів.

Природні пам'ятки Сергіївки

Безумовно, природа і клімат цього селища є перлиною всієї Одеської області. Чого тільки варта краса пляжу Шаболатського лиману. Це справді золота жила, скарб нашої країни.

А якщо захочете зануритися в Чорне море, то вам варто здійснити пішохідну прогулянку по мосту, вдихаючи при цьому лікувальне повітря. Ну а якщо немає бажання пройтися, тоді можете сісти на катер, який регулярно здійснює перевезення до Чорноморського берегу. Особливо радує, що в селищі не буває спеки, адже тут є і лісопаркова зона, а також степ. Ось такий своєрідний повітряний коктейль вас чекає на цьому курорті.

Якщо є бажання пройти курс необхідних для здоров'я процедур, то можете сміливо брати путівку в санаторій. Селище по праву вважається одним з найкращих клімато-бальнеологічних курортів. Дітям також до душі припадуть пам'ятки Сергіївки.Яка дитина встоїть від відвідування аквапарку або не захоче здійснити захоплюючу прогулянку на катері? Ну, а якщо сильно захочеться чогось особливого, тоді сміливо вирушайте в сусідній Білгород-Дністровський, щоб відвідати знамениту фортецю.

 

Невеликий екскурс в історію Сергіївки

Саме селище відоме ще з 1889 року і почало розвиватися як курортна зона, ще будучи в складі Румунії. І називався населений пункт тоді Шаболат, зрозуміло, що від назви лиману. Перша лікарня була відкрита на цій території в 1895 році. Але справжній start-up розвитку курорту стався в 1921 році. Саме тоді була відкрита сезонна грязелікарня.

Це був важливий період в історії Сергіївки, який поклав початок інтенсивному розвитку курорту. Сьогодні це чудове селище, яке пропонує комфортне розміщення в готелях, пансіонатах, санаторіях, базах відпочинку та приватних будинках. Велика кількість кафе, ресторанів і водних атракціонів допоможуть вам поєднати корисний і приємний відпочинок в чудовому селищі.

14.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали