Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Відпустка – самий довгоочікуваний період в році. Це – відмінна можливість втекти від міської суєти, поринути в справжнє задоволення. Відправитися туди, де тепле південне сонце радує око і пестить тіло, де морський бриз наповнює повітря особливим ароматом, а бризки солоної води дарують відчуття такої приємної прохолоди. І якщо галасливі пляжі вас не приваблюють, а більше тягне туди, де можна насолодитися тишею, тоді ваша відпустка повинна пройти в Рибаківці. Чудове курортне селище, що розкинулося на березі Чорного моря між Одесою і Миколаєвом, вже давно полюбилося багатьма відпочиваючими.

Безмежна краса курорта Рибаківка

Чорноморські курорти приваблюють не лише українських відпочиваючих, але і гостей з ближнього зарубіжжя.

І це цілком очікувано. Адже що може бути краще, ніж гармонія природних багатств, маси розваг і місцевої гостинності. Матінка-природа нагородила українські землі справжніми скарбами, і Рибаківка – не виняток.

Що може бути чудесніше, ніж відпочинок на піщаному пляжі чорноморського курорту, який розташований в затишній бухті? Звичайно унікальне поєднання морського і хвойного повітря, яким славиться селище. Але і це далеко не все, чим вабить цей райський куточок!

Насолоджуйтеся пам'ятками такого населеного пункту як Рибаківка

Кожен пам'ятає казку про царя Салтана? Так ось з цього невеликого курортного села відкривається вид на легендарний острів Буян, відомий сьогодні як Березань. І у вас є відмінна можливість здійснити екскурсію на цей чудо-острів!

Ще ви можете відправитися в Миколаїв, і прогулятися по зоопарку, або Одесу, щоб зробити селфі на Дерибасівській. Але навряд чи у вас буде бажання залишати надовго пам'ятки Рибаківка!

Чого тільки варта прогулянка по піщаному пляжу, чисте море і мальовничі пейзажі? А ще, саме тут знаходиться унікальне за своїми цілющими властивостями озеро Солонець-Тузли. Солоне озеро давно славиться своїми лікувальними грязями. Це справжня бальнеологічна бомба, справжнє джерело користі для всього організму.А скільки користі принесе прогулянка по сосновому лісі? Це ж найчистіше повітря, наповнене ефірними маслами, яке благотворно позначається на дихальній і нервовій системах. Приваблює відпочиваючих і розкішна шестикупольна церква села. Свято-Миколаївський храм привертає відпочиваючих своїм багатим внутрішнім оздобленням і зовнішньою величчю.

 

Трохи історії Рибаківка

Свій початок село бере ще в XVIII столітті і до 1918 року називалося Аджіяск. У 1816 році на території села стався бунт селян проти умов реформи. На честь моряків-десантників, яких розстріляли фашисти, в 1965 році був встановлений пам'ятник.

Сьогодні історія Рибаківка розповідає про розвиток села, як курорту. З кожним роком все більше відпочиваючих переконуються в унікальності цього краю, його прекрасних природних багатствах. Для гостей курорту є багато баз відпочинку, санаторіїв і приватних міні-готелів. Добре розвинений і розважальний напрямок.

28.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали