Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Досить сумувати і нудьгувати вечорами. Адже ви самі вправі вирішити, як провести свій вільний час. Так чому б не відкинути всі сумніви і не зануритися з головою в захоплюючу подорож? Первомайськ чекає вас!

Первомайськ – шалені вихідні вам забезпечені!

Первомайськ розкинувся в місці злиття річок Південний Буг та Синюха.

Це дивовижне місто з багатою історією, цікавими пам'ятками і просто казковою природою. З висоти пташиного польоту створюється враження, ніби місто оповите смарагдовою ковдрою, а річки, немов вени, наповнюють його життєвою силою.

Кидайте всі свої справи і відправляйте сюди негайно!

Пам'ятки славного Первомайська

Справжнім скарбом цих земель є Національний парк «Бузький Град» і ландшафтний парк «Гранітно-Степове Побужжя». Гранітні скелі, вири, острівці бурхливої зелені і пороги відкривають перед вами пейзажі, які неможливо передати словами.

Флора даних місць вражає своєю різноманітністю, в якій живе понад 900 видів рослин. А скільки тут квітів і трав, які стеляться килимом по ущелинах, терасах і степах. Все це багатство наповнює повітря неповторним ароматом, а погляд приковує симфонія фарб.

Пам'ятки Первомайська різноманітні. Мигійські пороги, утворені скелястим схилом, є дуже популярними серед любителів водного слалому. Що ж стосується центру міста, то безумовно варто відвідати краєзнавчий музей, заснований в 1927 році.

 

Тут у вас буде можливість ознайомитися з історією цього краю. Особливу увагу привертає відділ голограм, де вашому погляду відкриються найцікавіші експонати з відомих музеїв України. Найдавніших архітектурною спорудою в місті є Покровський храм, будівництво якого датується 1805 роком.

За віх історії Первомайська

У далекому 1676 році, на річці Південний Буг, була побудована козацька фортеця, яку пізніше знищили татари. На цьому місці виникло поселення Ольвіополь. Саме цей етап пов'язаний із зародженням історії Первомайська. Датою ж підстави цього міста є 1919 рік, коли три сусідніх населених пункти були зібрані воєдино.

19.11.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали