Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Хто з нас не був хоч раз в зоопарку? Будучи маленькими дітьми, ми часто просили батьків відвідати звіринець. Адже там можна нескінченно довго спостерігати за милими і небезпечними тваринами, за їх поведінкою та іграми. А ви були в одному з найстаріших зоопарків України? Заснований в 1901 році, він до цих пір є одним з кращих в Європі. І чекає він вас в південному містечку Миколаїв. Крім зоологічного парку, тут є маса цікавого. Не втрачайте час, беріть валізи, і вперед, відкривати для себе нове і дивовижне.

Спокійне місто Миколаїв

У південних степах України, на півострові, який омивають річки Південний Буг та Інгул, розташувався дивовижний населений пункт.

На всю округу славився він своїми кораблями, турбінами, і нареченими. Вабить він туристів і зараз. Своїми пам'ятками, історичними розкопками, і чудовою природою в місті і області.

І цей пункт – Миколаїв. Довгий час місто було «закрите», і тепер, чекає вас, щоб відкрити свої секрети, які зберігалися довгі часи.

Незрівнянні пам'ятки Миколаєва

Це чудове місце, для тих, хто любить воду. Дві річки і близькість Чорного моря, дають волю фантазії. Відпочинок на березі, купання, або, красивий захід сонця над річковою гладдю. Часто, можна побачити вітрильні регати. Адже тут все сприяє розвитку цього спорту.

Серед головних визначних пам'яток Миколаєва – зоопарк - візитна картка міста. Родзинкою є проведення нічних екскурсій, під час яких можна не лише спостерігати за тваринами, а й зануритися в містичне минуле. Адже він розташований на місці старого кладовища. А трамвайна зупинка, біля якої не ходять трамваї, сама є берегинею давньої легенди.

Для особливо допитливих особистостей відкриті музеї. Тут кожен знайде собі екскурсії по душі. Музей суднобудування і флоту особливо цікавий. Він розкриває розвиток цієї діяльності від самого початку. Адже по суті, Миколаїв – це перша верф на півдні нашої країни. Краєзнавчий музей і музей ім. Верещагіна також знайдуть своїх шанувальників.Варто нагадати, що в Миколаївській області розташувалися такі відомі куточки, як Ольвія і Мигія. Тут ви отримаєте справжнє задоволення від природи і цікавих знахідок.

 

Давня історія Миколаєва

Життя, на території сучасного міста почалася ще в давні часи. Про що свідчать археологічні знахідки. Історія самого Миколаєва, бере початок з 1789 року, коли князь Потьомкін, видав указ про спорудження суднобудівної верфі. Місцем розташування, повинна була стати земля на злитті річок Інгул і Південний Буг. Завдання він дав своєму першому помічникові, Михайлу Фалєєву. Саме ці особи і вважаються засновниками міста.

Приклавши максимум зусиль для розвитку цієї місцевості, вони створили чудовий населений пункт, який став відомий завдяки своїм суднобудівним заводам. Миколаїв –місто корабелів. І незважаючи ні на що, в його порт все ще заходять кораблі...

03.08.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали