Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Усі батьки хочуть, щоб його дитина провела літо в самому чудовому місці. Навіть якщо цій дитині вже далеко за 30-ть. Але це не важливо. Є в Україні справжній дитячий курорт, але не тому, що тут можна зустріти тільки відпочиваючих школярів, а в барах купити виключно молочний коктейль. Просто Скадовськ – це унікальний кліматичний курорт, який оказує самий благотворний вплив на організм. Але не тільки дітям корисно тут відпочивати, а й дорослим теж. Так чому б не поєднати приємне з корисним, проводячи час на березі Чорного моря?

Скадовськ – українська заздоровниця!

Цей чудовий курорт знаходиться на березі Джарилгацької затоки і вважається одним з найпривабливіших на всьому узбережжі Чорного моря.

Унікальне повітря, наповнене йодом і бромом, ласкаве південне сонечко, піщаний пляж – це все, що треба для гарного відпочинку. У Скадовську дуже великий вибір готелів, пансіонатів і санаторіїв.

При бажанні можна зняти розкішні апартаменти в приватних міні-готелях або зовсім орендувати віллу. Погодьтеся, це справжня райська насолода!

Унікальні пам'ятки Скадовська

Справжньою пригодою для вас стане екскурсія на заповідний острів, справжню перлину – острів Джарилгач. Назва острова перекладається як «обпалені дерева».

Це справжня Червона книга у плоті, адже велику частину флори і фауни острова можна знайти на її сторінках. А ще, тут ви зможете побачити маяк, який був виготовлений в столиці Франції, а спроектував його сам учень Г. Ейфеля. Такий собі маленький шматочок Парижа на заповідному острові.

Звичайно ж головна визначна пам'ятка Скадовська – це він сам. Унікальний курорт, який наповнює вас життєвою силою, енергією і здоров'ям. Ви проведете незабутній відпочинок в цьому чудовому місті. Можете відвідати краєзнавчий музей і відкрити для себе багато цікавого про цей край, а також заглянути в міський дельфінарій. Не пропустіть можливість погрітися під променями сонця на цьому Чорноморському курорті.

 

Трохи з історії Скадовська

Виникло сучасне місто в 1894 році як невеликий порт на місці невеликого поселення Алі-Агок, що в перекладі означає «тиха пристань». Засноване воно був землевласником С. Скадовським, який в 1902 році на свої кошти встановив той самий маяк на острові Джарилгач. Довгий час історія Скадовська була пов'язана з великим землевласником, в честь якого і названо місто.

Сьогодні це унікальний курорт, який постійно розвивається Сервіс високого рівня та чудовий клімат тягнуть відпочиваючих і туристів не тільки з України. Тому не пропустіть можливість відвідати цю морську перлину Чорного моря. А якщо у вас є діти, то не роздумуючи пакуйте валізи, і вирушайте в дорогу!

07.07.2020
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали