Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Білгород Дністровський

Україна, Причорномор'я, Одеська

Чи знаєте ви, що всього в 100км від Одеси розташувалося найдавніше безперервно існуюче місто України? Багатовікова історія і місце розташування на березі Дністровського лиману роблять його одним з найпривабливіших туристичних об'єктів нашої країни. Це все Білгород-Дністровський. Побудоване місто на землі древнього грецького міста Тіра і манить своїми цікавими пам'ятками та унікальними історичними цінностями. А якщо додати до всього цього сприятливий клімат і можливість повалятися на березі лиману – виходить ідеальне місце для відпустки.

Багато імен – одне значення! Білгород-Дністровський!

Мальовниче місто відоме ще з IV ст. до н.е. За всю історію існування, населений пункт мав багато різних імен - Тіра, Алба-Юлія, Офіуса, Аккерман, Ак-Або. Але кожна з назв в перекладі означала «біла фортеця, місто». Численні історичні періоди залишили свій значимий слід в житті та архітектурі Білгород-Дністровського.

Туристи з різних куточків України та зарубіжжя приїжджають сюди, щоб познайомитися з його пам'ятками архітектури і культури, зануритися в цю прекрасну атмосферу і просто добре провести час.

Пам'ятки Білгород-Дністровського – відлуння минулого і сьогодення

Звичайно ж, приїхавши в це містечко, неможливо пройти повз його перлини – середньовічної фортеці «Аккерман» XIII-XV ст. Ця фортифікаційна споруда відмінно збереглася до наших днів. Колись тут стояли 34 вежі, до нашого часу збереглося 26, що досить багато, враховуючи вік фортеці.

Від мечеті, побудованої під час правління Туреччини, залишився мінарет. Сьогодні фортеця представляє археологічну, історичну і культурну цінність. На території відкрито виставку знарядь тортур. Також тут проходять різні музичні фестивалі. До численних визначних пам'яток Білгород-Дністровського варто віднести Вірменську, Болгарську і Грецьку церкви, Олександрівськиі казарми, особняк Ярошевича.

 

Крім архітектурної спадщини, варто відзначити і унікальні пам'ятники археології: скіфську могилу II-III ст. і руїну давньогрецького Тиру. Неможливо обійти стороною і мальовничі пейзажі Дністровського лиману від яких перехоплює подих.

Глибини історії Білгород-Дністровського

Одне з найстаріших міст Європи бере свій початок в далекому IV ст. до н.е. За весь цей час територія встигла побувати в складі Галицько-Волинського, Молдавського князівств, а також Османської імперії. Неймовірна кількість подій відбувалася на землях «білого міста», назва якого, найімовірніше, походить від кольору берега, вкритого черепашками.Багата легендами, овіяна таємницями і загадками історія Білгород-Дністровського вабить туристів не менше, ніж набережна Дністра. Приїжджаючи сюди забуваєш про те, що «під носом» Чорне море.

Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

05.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали