Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Шматочок раю на землі! Сонце, солоний вітер і тепле море, безкрайній горизонт і крики чайок – чарівний відпочинок. Херсонська область може пишатися по праву таким чудовим місцем як Генічеськ.

Генічеськ

На березі найтеплішого і дрібного моря розташоване невелике курортне місто Генічеськ. Уже в травні тут відкрито сезон купання, так як вода прогрівається дуже швидко, тим самим заманюючи щороку сюди все більше і більше туристів, яким не терпиться скоріше вирватися з повсякденних турбот і домашньої рутини.

Неподалік від міста розташована Арбатська стрілка, з одного боку Азовське море, а з іншого – озеро Сиваш. Не передати словами, на скільки красиве місце. Тут ви знайдете два пляжі «дорослий» і «дитячий», ну і звичайно ж «дикі» пляжі, на будь-який смак.

Повітря на курорті має цілющі властивості, так як збагачений іонами йоду і брому. Теж саме можна сказати і про лікувальні грязі, збагачені мінералами.

Якщо ви відпочиваєте всією сім'єю з дітьми, то парк атракціонів стане відмінним місцем, де можна весело провести час. Так само по всій території курорту розташовані ресторани, клуби і всілякі кафе.

А гурманам варто відвідати ринок, на якому знайдеться рибка і інші морепродукти на будь-який смак. Загалом, якщо ви любитель затишного відпочинку, то вам сюди!

Пам'ятки Генічеська

Однією з головних визначних пам'яток Генічеська вважаються парк ім. Шевченка та краєзнавчий музей. Так, не густо. Але як і на всіх курортах, вам можуть запропонувати море екскурсій. Не далеко від Генічеська знаходиться всім відома Асканія Нова. А якщо пляж вам трохи набрид можна вибратися на гарячі джерела.

 

Варто навідатися до Церкви Різдва Богородиці, адже у всіх регіонах церкви по-своєму унікальні. Але все ж не можна не погодитися з тим, що головною визначною пам'яткою було і залишається Азовське море.


 

Історія Генічеська

За легендою місто знаходиться на території турецьких катакомб, заповнених коштовностями і золотом. Історія Генічеська починається, по першим згадкам, в 1474 році. Свою назву затоку, місто і порт отримали від тюрского «дженіче», що означає «тонка вода». Статус міста, Генічеськ отримав тільки в 1903 році.

30.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали