Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Білл Брайсон писав: «Я міг би провести все життя, гуляючи кожен день по новому місту!». Адже це просто чудово, ходити по незнайомим досі вулицях і насолоджуватися прекрасним видом. Чому б сьогодні не провести день в Кременчузі?

Відкрийте для себе Кременчук

Кременчук – веселий і барвистий, цікавий і різноманітний.

Місто розкинуло свої кордони на території Придніпровської низовини, біля мальовничих берегів Дніпра. Тут гармонійно поєднуються пам'ятники архітектури і сучасні будівлі, унікальна природа і розвинена інфраструктура.

Величезна кількість пам'яток, набережна і безліч затишних кафе і ресторанів зроблять ваш відпочинок просто незабутні.

Трохи про визначні пам'ятки Кременчука

Обов'язково приділіть час для того, щоб насолодитися пам'ятками Кременчука. Відвідайте музей історії та космонавтики, краєзнавчий та народний музей, художній салон та прогуляйтеся в парк Миру, який був закладений в далекому 1983 році.

Прогуляйтеся по барвистих алеях і березовому гаю. У парку є оглядовий майданчик, де ви зможете насолодитися пейзажем центральної частини міста. Скеля «Гранітний репер» відкриє вам невимовний вид на могутнє Дніпро. У місті велика кількість культових споруд.

Готичний стиль яскраво виражений в архітектурі собору Св. Миколая Чудотворця 1910 року, який раніше був католицьким костелом. Свято-Троїцька церква була відкрита в 2000 році на місці старого дерев'яного храму. Казковий мальовничий «Альпійський сад» справжній шедевр ландшафтного мистецтва, який знаходиться на території річкового вокзалу. Буяння зелені і квітів майстерно доповнюють персонажі відомих нам казок.Місто сповнене старовинними будівлями, які привертають увагу своїми різноманітними архітектурними стилями, не властивими для нашого часу. Однією з таких цікавих будівель є Будинок купця Чуркіна, в якому, немов у вирі епох, змішалися архітектурні стилі. При бажанні можна відправитися на Блакитні озера в 18км від міста. Тутешня природа відразу підкорить ваше серце.

 

Історія прекрасного Кременчука

Історія Кременчука почалася з 1571 року. У 1638 році на цій території була побудована фортеця, завдання якої була охороняти бажані землі біля Дніпра. Назва міста часто пов'язують зі словами «кремінь», що означає твердий камінь, а також «кременчік», що перекладається як невелика фортеця.

Великий вплив на розвиток території зробило будівництво залізничного моста через Дніпро в 1873 році. Це успішний, розвинене місто, зі своїми цікавими місцями і яскравими фарбами, який завжди радий кожному туристу і гостю.

24.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали