Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Закарпатська область завжди славилася своєю незвичайною природою, неймовірно чистим повітрям і численними історичними пам'ятками. А як цікаво зануритися в місцеву культуру, побут і традиції. Які тут смачні страви і колоритні села, словами просто не передати. Одним з таких чудових місць є село Тур'я Пасіка.

Красоти Тур'їй Пасіки

У Перечинському районі, в гірській місцевості, на березі річки вас радо зустріне Тур'я Пасіка. Це одна з найбільш екологічно чистих місцевостей в Закарпатті, яка вражає до глибини душі. Цей курорт славиться гірськолижними трасами, мінеральними водами і бальнеологічними купальнями, які знаходяться в околицях.

Про природу тутешніх місць можна писати цілі книги, але набагато приємніше все це побачити на власні очі. Адже неможливо описати словами зелень лісів, аромат квітучих луків, магнолій, неймовірні заходи сонця і величні гори зі сніговою ковдрою. Природа просто зачаровує!

Пам'ятки Тур'їй Пасіки припадуть вам до душі!

Біля села знаходиться урочище Воєводино, яке приваблює туристів не тільки з України. Тут розташований підйомник для любителів гірськолижного спорту, снігові гармати. За бажанням ви можете зайнятися риболовлею.

Ще однією визначною пам'яткою неподалік Тур'їй Пасіки є парк графа Шенборна, який займає дуже велику територію. У цьому казковому місці зберігся календар друїдів, над озером працює старий млин, а вхід в парк прикрашає старовинна брама.

Красивішим витвором в стилі бароко є міст чотирьох євангелістів, який знаходиться в парку. Прикрашений він скульптурами біблійних євангелістів. У селі є греко-католицька церква Св. Михайла, побудована на початку 19 століття.

 

Трохи історії села Тур'я Пасіка

Ходять легенди, що колись по Закарпаттю гуляли стадами тури – первісні величезні бики, які влаштували водопій в нинішній Турянській долині, біля річок Тур'я і Туричка. Правда це чи вигадка – ніхто точно сказати не може. Історія села Тур'я Пасіка офіційно бере свій початок в 1722 році, з першими письмовими згадками. Побувавши тут ви зможете дізнатися багато нового і цікавого, відпочити і набратися сил.

 
19.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали