Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ну ось, нарешті, довгоочікувана відпустка або вихідні. Пора відірватися від душі, поїхати світ за очі. Туреччина, Єгипет – хіба цим зараз можна когось здивувати? А ось покататися по просторах рідної країни, так відвідати найпотаємніші місця – оце так! Значить вибір очевидний – їдемо підкорювати свою свідомість вітчизняними пейзажами! Ще не уявляєте, куди б відправитися за яскравими враженнями? Пссс! Ось вам підказка! Відправляйтеся в Лубни!

Лубни – просто «Вау!»

Складно навіть уявити, скільки дивного і цікавого можна побачити, подорожуючи Україною. Скільки всього незвіданого і таємного знаходиться на території старовинних міст нашої країни. Стіни замків, фортець та храмів прямо-таки розповідають історію минулих часів.

Лубни якраз те місто, яке подарує вам безліч вражень. Здається, що все це звучить дуже поверхнево і не конкретно. По-особливому примітним тут є ментальність місцевого населення.

Вже так історично склалося, що на території лубненщіни проживали євреї і це відбилося на всіх без винятку. Власне, саме вони і внесли колосальний внесок у розвиток промисловості і, зрозуміло, торгових відносин (хто ж, як не вони?).

Пам'ятки в Лубнах стануть для вас відкриттям!

Ви навіть не уявляєте, яка кількість культурного та архітектурної спадщини в цьому старовинному українському місті.

Перше, що вражає – це природа. Річка Сула, мальовничі пагорби і рівнини, а також смарагдова зелень, просто підривають мозок туриста, який вперше зустрічається з цією красою. Після того, як ви «прийдете» в почуття після захоплення, вирушайте в найстаріший храм міста - церква Різдва Пресвятої Богородиці 1809 року.Ще одна архітектурна пам'ятка в Лубнах - єпархіальне училище 1907 року, розташоване в центрі міста. Дана споруда була зведена за проектом відомого архітектора, академіка А. Бекетова. Для повноти вражень відвідайте художню галерею і краєзнавчий музей.

 

Якщо і цього мало, тоді сміливо вирушайте в с. Мгар, неподалік від міста. Там відвідайте Мгарський Спасо-Преображенський монастир, який був створений в стилі українського бароко. Після отриманих емоцій ви будете ще довго перебувати під враженнями!

Історія міста Лубни

За припущеннями, в 998 році, на території нинішнього міста, сам князь Володимир Великий заснував селище. Перші письмові згадки датуються лише 1107 роком. Історія міста Лубни починалася з невеликої фортеці на річці Сула. Уже в 1591 році, досить великий і розвинений селище отримало магдебурзьке право. А сьогодні – це культурний і промисловий центр в Полтавській області. Після поїздки в це прекрасне місто, ви зрозумієте, що Туреччина і Єгипет просто «відпочивають» у порівнянні з дивовижними місцями, які ви відвідали.

01.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали