Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ми не раз задаємося питанням, як провести своє дозвілля максимально різноманітно, корисно і приємно. Якщо ви не хочете втратити свій шанс, обов'язково відвідайте Світловодськ – унікальне «дітище» України. Відпочити від побутової і повсякденної метушні в мальовничому окрузі, потішитися на березі золотих пляжів Дніпра на сонці, насолодитися величчю та історією, відкрити для себе щось нове і отримати максимум задоволення. Це просто безцінно!

Незабутній відпочинок в Світловодську на будь-який смак

Невимовна атмосфера легко дозволить відволіктися від усього негативу і насититися усією красою справжнього відпочинку. Безліч парків, вражаюча набережна, літній концертний зал на 2000 місць, безліч атракціонів, ігрові майданчики. Велика кількість турбаз, пансіонатів, таборів дають можливість вгамувати спектр найрізноманітніших побажань і переваг.

Відпочинок в місті Світловодськ дозволить вам збагати своє здоров'я, підлікувати недуги і налаштуватися на позитивний лад. Урізноманітнити дозвілля тут легко і просто. Вибирайте те, що найбільше приходиться вам до душі. Способів проводження вільного часу тут дуже багато: починаючи від елементарних активних видів спорту до пасивного похитування в гамаку, попиваючи улюблений напій. Прогулянки на катамаранах, байдарках внесуть свій вклад, особливо якщо ви – любитель екстриму.

Бажаючим відкрити для себе щось нове, пізнати раніше незвідане, надається велика кількість можливих екскурсій з відвідуванням пам'ятних місць на різних маршрутах. Любителі «тихого» полювання, можуть запросто знайти для себе де погуляти і поповнити свої запаси грибів, ягід. Не дарма зі Світловодська туристи часто повертаються з консервацією, зробленою власноруч;)


 

Пам'ятки сонячного Світловодська

Світловодськ, незважаючи на те, що він зовсім ще юний, має багато визначних і пам'ятних місць. Місто заслужено називають садом, який виріс серед парків і скверів. Тут дуже складно помітити «грань», що миттєво перетікає між лісовою фауною і житловими кварталами. Широкі рівнини змінюються високими підвищеннями і все розбавлене золотими пляжами.

 

Однією з головних визначних пам'яток Світловодська є великий лісовий масив, що нараховує не один десяток порід дерев, який охоплює 100 гектарів території. Не залишать байдужими величні тополі, липи і каштани, що займають багато вулиць. Хороший запас пам'ятників, що несуть вагомий обсяг інформації для розвитку, ну і просто естетичне задоволення. Кілька прикладів, щоб вас роздратувати остаточно:

  • цікаво буде заглянути на найвищу точку Табурішанского мису – там розташований Обеліск Слави (пам'ятний знак на честь двадцятиріччя перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні);
  • в Приморському сквері, поблизу річкового порту – монумент, присвячений пам'яті воїнів, загиблих під час форсування Дніпра та багато іншого.

«Нота» історії Світловодська

Заснований в 1954 році, як селище під ім'ям Хрущов. З 1961 має статус міста і закріпив ім'я Хрущов, на честь першого секретаря ЦК КПРС Микити Хрущова, який особисто був присутній під час першого запуску електростанції. Після чого в 1957 році була накладена заборона на присвоєння свого імені містам, за їх життя і Хрущов скасував раніше прийняте рішення. Внаслідок чого він почав іменуватися Кремгес. Починаючи з 1969 року, і до цього дня, носить ім'я – Світловодськ.

Історія Світловодська говорить, що місто формує два поняття: світло і вода – вода, що дає світло. «Місто-енергетик» майстерно перекриває свої маленькі габарити величезним значенням. Минуло вже більше 50-ти років, як було закладено першу цеглину в фундамент цього творіння. Розташовується в Кропивницькій області, на Кременчуцькому водосховищі, за 320 км від Києва.

Населяє близько 50 тисяч жителів. Відвідавши дане місто, ви не тільки будете насолоджуватися масштабами історії, природою і атмосферою даного краю, а й заберете з собою частинку тутешніх місць в душі і серці. Не зволікайте!

08.12.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали