Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Чи є серед нас справжні любителі альпінізму, красивих пейзажів і справжніх природних чудес? Я думаю набереться достатня кількість таких людей, які знають в цьому толк. Цікаво тільки одне, чи була у вас можливість хоч раз відвідати таке диво України, як Букський каньйон? Це справжній райський куточок, такий собі «норвезький фіорд» по-українськи, який чекає всіх в селищі Буки, Черкаської області. Ну що, готові відкрити для себе нові горизонти нашої країни?

Буки – адреналін, емоції і захват!

У мальовничому куточку центральної України, на річці Гірський Тікич розташувалося дивовижний селище, в яке з кожним роком з величезним інтересом їдуть туристи з різних куточків землі. Славиться це селище дивовижними природними багатствами.

А яке тут чисте повітря, просто неможливо надихатися. Справжньою перлиною села Буки є каньйон. Відвідавши це чудове місце, ви поїдете звідси з повною валізою задоволення і позитивних емоцій.

Вражаючі пам'ятки смт. Буки

Далеко не кожен населений пункт може похвалитися рідкісними природними багатствами. Якщо вам набридли вишукана архітектура, музеї і театри, то пакуйте валізи і прямуйте за феєрверком емоцій до Букський каньйон. Не дарма це місце вважається одним з семи природних чудес нашої країни.

Це просто рай для альпіністів і туристів. Води річки протягом тисячоліть розмивали гранітні породи, в результаті чого утворився такий унікальний каньйон. Уявіть собі рівнину, серед якої обрив, що досягає місцями 25 метрів. Також тут збереглися руїни старовинного млина і ГЕС. Ще однією визначною пам'яткою Буків є штучний водоспад Вир, який утворився при будівництві станції. Для тих, кому не дуже-то хочеться випробувати свої сили в ролі альпініста, можна скористатися моментом і повалятися на галявинці.

 

Тут ви відчуєте неймовірну свободу для душі і тіла, отримаєте масу яскравих і незабутніх вражень. Якщо виникне бажання, а воно виникне, зупинитися тут на кілька днів, то можете зупинитися в наметовому містечку або у місцевих жителів.

Історія селища Буки

Поселення на даній території відомо ще з кінця XVI століття. Статус селища міського типу було присвоєно в 1965 році. Саме тут була побудована і запущена одна з перших ГЕС в 1929 році, проте в 1991 році вона припинила свою роботу. Сьогодні тут можна бачити руїни станції і греблю.Історія Буків цікава, проте природа цього місця вабить відпочивальників набагато сильніше. Сюди тягнуть немов магнітом знову і знову. Тому обов'язково знайдіть можливість відвідати це чудове селище.


Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

12.04.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали