Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Погодьтеся, найяскравіші спогади зберігаються від чогось незвичайного, нового. Як же часто хочеться глобальних і позитивних змін в житті. Як би не любили ми свої повсякденні турботи, роботу, в будь-якому випадку з нетерпінням чекаємо заповітного деньочка релаксу, відпочинку, наших вихідних. У ці дні хочеться максимум набратися сил і яскравих вражень. А для того щоб таких спогадів було більше, варто намагатися якомога частіше виходити зі своєї зони комфорту.

Незвідана Журавлинка

При думці, як урізноманітнити своє дозвілля, найчастіше перше, що спадає нам на думку – це подорож. Найчастіше, з'являється бажання відвідати відомі місця, де завжди повно туристів і все знайоме, як мінімум з чуток. Але ж як хочеться знайти місце, де щось нове, незвичайне, незвідане. У нашій країні існує безліч місць, щоб відволіктися від міської суєти, відпочити з сім'єю, друзями, або просто побути наодинці з собою і чарівною природою.

Журавлинка – село, в якому хочеться дихати на повні груди. Чарівно, що Україна неймовірно багата на мальовничі куточки, що вражають уяву. Поїздки по селах нашого краю не тільки розважають, розслаблюють, а й розширюють кругозір.

На жаль, селища досить рідко включають в свої туристичні маршрути, в дійсності мандрівники дуже багато втрачають. Тільки в селах можна опинитися в іншій реальності, побачити зовсім не таких людей, як основна маса, відчути, як вони живуть і «чим дихають», про що мріють.

Пора насолодиться кожною миттю проведеним на свіжому повітрі. Поринуть в древню і глибоку історію, яку можна розкрити, тільки дивлячись на приголомшливий краєвид. Відмінний досвід для городян – в сільськогосподарському турі подоїти корову чи наколоти дров;). Адже для більшості населення, робота – це абсолютно сидячий спосіб життя, сірий офіс, цілодобовий комп'ютер...А тут щось новеньке. Куди б ви не відправилися, дуже важливо отримати максимум позитивних емоцій.

Чарівна Журавлинка і її визначні пам'ятки

Не чекайте на диво творіть його самі! Всього один день, проведений в нових місцях, дає нам більше, ніж один рік життя вдома. Ось такі ось філософські думки і легкий підхід до життя сприяють воістину класному дозвіллю. У природі дивним чином поєднується вічність і скороминущість. Оточення несе нам безліч чудових миттєвостей, які при всьому бажанні неможливо зупинити, щоб сповна насолодитися ними.

Опинившись в Журавлинці, забуваються всі визначні пам'ятки. Таке дивне місце, перебування в якому схоже на дивний сон. Природа місцевості чудова, селище оточене могутніми дубами, це дивовижні сонцелюбиві дерева, які виросли з маленьких і щасливих жолудів. Квіти розкинулися на все село. Так все барвисто і яскраво, просто неможливо відірвати погляд.

 

У самому центрі населеного пункту встановлено пам'ятник воїнам і монумент вічної Слави, полеглих в бою за свободу своєї батьківщини. Перебуваючи біля цих архітектурних будівель, переповнює почуття гордості і скорботи, неможливо залишитися байдужими.

Давня історія Журавлінки

Маленьке село, з населенням 607 осіб, перебуває в чудовій Кропивницькій області. Історія свідчить, що на території жили племена ще з періоду пізнього палеоліту і чи не по сьогоднішній день, знаходяться сліди гунів, хозарів і скіфів. Є дані, що на території села був знайдений скарб, епохи бронзи, він складається з бронзових сокир, серпів і т.д.

Давня історія села Журавлинка вражає і змушує задуматися про незвичайне минуле мешканців цієї місцевості. Варто один раз побачити і відчути неперевершену атмосферу зовсім іншого світу, ніж сто разів почути. Історія місцевості гідна вашої уваги. Побувавши в Журавлинці – це як солодкий сон, насолоджуючись своєю подорожжю навряд чи з'явиться бажання повертатися в звичні будні. У кожного є можливість переконатися в цьому особисто!

08.12.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали