Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Кажуть, що є три речі, на які можна дивитися без утоми: як стрибає полум'я вогню, з'являються зірки на небосхилі і тече вода. І на доказ останнього, пропонуємо вам здійснити унікальну подорож на водоспад Гук! Це найпотужніший красень, зривається з висоти понад 15 метрів, не залишить байдужим нікого. Більш того, він настільки заворожує своєю красою, напором і пронизливим шумом, що створюється відчуття, ніби входиш в транс. Відірвати погляд від його величі просто немає сил.

Ви тільки уявіть, як стрімкі потоки водної стихії зриваються з висоти, проносяться між гірських хребтів і видають неймовірний дзвін, схожий зі співом лісових мавок. Знаходиться це диво природи в Карпатах, недалеко від сіл Татарів і Микуличин, в урочищі Женець. Прозвали водоспад Гуком місцеві жителі за його гучний звук.

Взагалі назва його Женецький, так як бере свій початок він з однойменного притоки річки Прут. Один з найбільших водоспадів оточений дивовижною мальовничою природою. Гірські краєвиди Карпат, хвойні ліси і круті скельні виступи ще нікого не залишали байдужими. Перебуваючи серед всієї цієї краси, геть забувши про мирські проблеми і суєті.

А яке тут повітря, просто не передати словами! Чисте, вологе і насичене ароматом навколишньої природи – справжнє задоволення! І найголовніше, що водоспад Женецький Гук прекрасний у будь-яку пору року! У сезон дощів він стає більш повноводним і радує своїми стрімкими потоками, а взимку, коли частина його замерзає, перетворюється в сніжне казкове королівство.

Частина його замерзає і кристали льоду блищать на сонці, немов дорогоцінні діаманти. Після зими, коли сходить сніг, Гук набирає сили і перетворюється не просто в водоспад, а справжній оркестр! Такий звук розбурхує і заспокоює одночасно. По дорозі до цього молодого чуда природи, можете заглянути на сувенірний ринок і придбати собі магнітики або інші пам'ятні подарунки. При одному погляді на привезений сувенір, у вас в пам'яті буде спливати міць водної стихії і неймовірні пейзажі, а в вухах буде чути чарівний звук водоспаду.

 

Гірські масиви Хом'як, Синяк і хребет Явірник – як додатковий бонус для туристів, які приїхали подивитися Женецький Гук. Види з них відкриваються такі, що захоплює дух. Карпати – це пам'ятка України, а його водоспади і гори – окремі перлини колекції.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали