Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія в «Давній Галич»

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Карпати
Область Івано-Франківська
Місто Івано-Франківськ
Тривалість
Вид Регулярні
Тип транспорту
Мова

ПРограма екскурсії по древньому галичу

 

Древній Галич – історична душа нашого минулого

Поблизу сучасного Галича, в селі Крилос розташувався самий феноменальний, привабливий, і незвичайний заповідник «Давній Галич». З давніх-давен своєю пишністю він вабить туристів з усіх регіонів, і з превеликим задоволенням очікує в гості і вас.

Цінність старовинних місць

Древній Галич – територія, на якій знаходиться максимальна кількість пам'яток, старовинних і важливих будівель. Збереглися вони, ще з тих часів, коли тут було Галицьке князівство, а потім і Галицько-Волинська держава.
Цей град вважається одним з найпотужніших центрів, в якому формувалася державність країни. Тут були складені перші державні документи, друкувалася і переписувалася Євангелія.

Незрівнянні храми, незрівнянні галицькі архітектори і ювелірні майстри, все це лише невелика частина надбань цієї великої місцевості.
З 1994 року, територія колишнього князівства була об'єднана, і їй було присвоєно статус державного заповідника, під назвою «Давній Галич». Тепер це архітектурна, історико-культурна і державна спадщина минулих часів.
Створюючи це заповідне місце, переслідували тільки одну мету – зберегти і поширити старовинне надбання Галичини.

   
   

Тут можна насолодитися:

  • музеєм давньої історії Галича;
  • природно-ландшафтним парком;
  • музеєм побуту і народної архітектури Прикарпаття.
    Будівлі, розміщені на величезній території, є цінними пам'ятками національного та світового значення. У цій області зібрано безліч предметів особливої ​​важливості, цінність яхих для майбутніх поколінь важко недооцінити.

Серед них і церкви XII-XIII століть, і природоохоронні об'єкти, невід'ємно пов'язані з історичними та архітектурними пам'ятками.

Гостинність музею – тільки для вас

Якщо ви цікавитеся минулим своєї країни, у вас є бажання відвідати воістину давні місця, вдихнути терпкий повітря тисячолітніх будов, неодмінно приїжджайте в село Крилос. Заповідник «Давній Галич» відкриває для вас свої двері. Тут вас чекають відгомони XI-XVII століть, є можливість відвідати незрівнянні церкви, костел і монастирський комплекс.

І звичайно, жодна екскурсія не пройде без відвідування Галичиною могили, згадки про яку були ще в Галицько-Волинському літописі. Галицький замок, який не раз перебудовували, до сих пір височить на пагорбі над річкою, і вабить своєю величчю туристів.

Крім цього, в заповіднику знаходяться археологічні пам'ятники, яких більше двохсот. Всі вони відповідають етапам виникнення і подальшої еволюції історично безцінного місця. Відрізняючись від багатьох українських міст, де історична спадщина предків поступово зникає, руйнується і забудовується,
Галичина все ще зберігає цінні скарби давньої культури. Абсолютно всі визначні пам'ятки, однаково дбайливо зберігаються і реставруються для того, щоб майбутні покоління не забували багатого минулого своєї країни.
   
Відвідайте заповідник «Давній Галич» разом з AngaTravel. Наші екскурсії завжди пізнавальні, цікаві, і приносять море нових емоцій і відчуттів. З нами ви дізнаєтеся багато нових фактів про Україну, і полюбите її точно так же, як любимо її ми.
                                       
Пам'ятки туру
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали