Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Івано-Франківськ

Україна, Карпати, Івано-Франківська

Є в Україні казкове місто, яке чарує і закохує в себе з першого погляду, з першої секунди. Тут прекрасно все – від чудової природи та екології до унікальних пам'яток і привітних жителів. Тут живе справжній колорит Західної України з його традиціями і особливостями. Це місто Івано-Франківськ!

Івано-Франківськ – Карпатські ворота в Європу!

Унікальний за своїм місцем розташування, за своєю природою і красою, затишний, завдяки своїй гостинності та комфорту, красивий і багатий історичним і культурним надбанням – це Івано-Франківськ.

Розкинулося місто в мальовничій долині між двох річок і межує з Польщею, Угорщиною, Словаччиною та Румунією. Це місто облюбували туристи не тільки України, а й ближнього зарубіжжя.

Для того, щоб перейнятися його атмосферою, насолодитися затишними кафе, відкрити для себе тутешній колорит і традиції, а також оглянути всі архітектурні та історичні пам'ятники, вам знадобиться не один день! Не зволікайте і починайте збиратися в дорогу!

Івано-Франківськ та його неймовірні пам'ятки

Сам місто Івано-Франківськ – одна визначна пам'ятка, з усіма своїми вулицями, ліхтарями, лавочками, з кожним деревом і парком, яка гідна, щоб про неї складали оди і поеми.

Багато пам'ятників культури і архітектури міста є національним надбанням. Ви обов'язково повинні приїхати сюди і познайомитися з унікальними культовими спорудами. Дуже цінним з них є Колегіальний костел Непорочного Зачаття Діви Марії 1672-1703 років, який на даним момент є музеєм, де представлені унікальні та рідкісні експозиції. 

 

Кафедральний Воскресенський собор 1720-1763 років вражає своїм значним виглядом і гідний вашої уваги. Візантійський стиль представлений Василіанського монастиря 1930 року і приваблює своїм зовнішнім виглядом. Велика кількість музеїв і пам'ятників робить його цікавим для ще більшого кола туристів. Останки оборонної стіни з бастіоном 17 століття занурять вас в далеке минуле. А міська ратуша – сама впізнавана будівля в місті, яка є символом отримання магдебурзького права. А як прекрасні парки і сквери цього міста! І це далеко не всі дивовижні місця, які підкорять ваше серце!

Історія прекрасного Івано-Франківська

У 1662 році Анджеєм Потоцьким було засновано місто Станіславів і з цього моменту почалася історія Івано-Франківська.У 1663 році було отримано магдебурзьке право. До імперії Габсбургів дана територія відійшла в 1772 році. За весь період існування назви міста змінювалися, і тільки в 1962 році Станиславів був остаточно перейменовано на честь великого українського письменника, чия діяльність була тісно пов'язана з містом. Зараз це один з найпривабливіших міст не тільки Західної України, який приваблює туристів.

Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

26.04.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали