Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

ціна квитка або екскурсії:

20 грн.

На околиці сучасного Галича розташувалося село Крилос. Та не звичайне це село. Відомо воно з 1140 року. І зараз є одним з найстаріших історично важливих місць нашої країни. А все тому, що саме тут знаходиться національний заповідник «Давній Галич» (інша назва «Княжий Галич»). Своєю пишністю і величчю воно давно вабить туристів, не тільки з усіх куточків нашої батьківщини, а й з інших країн.

На цій старовинній території знаходиться безліч стратегічно важливих будівель тих часів. І що дивно, багато які з них збереглися до сьогоднішніх днів. А зводилися – за часів Галицького князівства і Галицько-Волинської держави. Тут зароджувалося формування державності країни, були написані перші державні документи, друкували і переписували Євангелія. Тур в Карпати з Києва допоможуть вам розслабитися і налагодити свій внутрішній світ.

Всю територію колишнього князівства, в 1994 році об'єднали в державний заповідник. Зараз його територія становить понад 80 квадратних кілометрів, що відповідало розмірам столиці Галицько-Волинського князівства, в розквіті років.

Зараз на території заповідника знаходяться руїни 14 історіографічних храмів, більше двох сотень старовинних археологічних пам'яток, природоохоронні об'єкти і три музеї:

  • музей стародавньої історії Галича;
  • природно-ландшафтний парк;
  • музей побуту та народної архітектури Прикарпаття.

Будь-яка екскурсія по заповіднику починається з площі Різдва. Там гостей зустрічає храм Різдва Христового, побудований в XVI столітті, і макет під назвою «Храми давнього Галича», який зображає столицю XII століття. І звичайно, кінний пам'ятник людині, чиє ім'я дало назву не тільки історичної місцевості, а й сучасному регіону – Данилу Галицькому.

Далі, вас проведуть старовинними стежками, повз давніх будівель XI-XVII століть, чиї стіни побачили багато на своєму віку. Доторкніться до них, і відчуйте подих старовини.Не пропустіть відвідування унікального місця, згадки про яке були ще в Галицько-Волинському літописі – Галичину могилу. Галицький замок, який височить на пагорбі, навіть незважаючи на багаторазову реставрацію, не втратив своєї неповторної індивідуальності. Археологічні пам'ятки, які ви побачите в цьому прекрасному місці, все до одного відповідають історичним етапам розвитку князівства. Від зародження, і до сьогоднішнього часу. Туры в Карпаты с Киева лучшее, что может произойти с вами на выходных.

 

Відмітна особливість Галича – збереження історичної спадщини наших предків, дбайливе ставлення до цінних скарбів древньої культури.
Обов'язково відвідайте музей-заповідник «Давній Галич». Тут є на що подивитися, і чому повчитися. Цю сторінку нашої історії обов'язково потрібно побачити на власні очі. А це заповідне місце завжди радо відвідувачам. 

Спробуйте наші гірськолижні тури.- Тури в БуковельТури на ДрагобратТури в Словаччину. Всі Гірськолижні тури разом.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали