Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія містом Івано-Франківськ

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Карпати
Область Івано-Франківська
Місто Івано-Франківськ
Тривалість
Вид Регулярні
Тип транспорту
Мова

ПРограма екскурсії по місту івано-франківськ

 

Що може бути цікавіше, ніж прогулянка по чудовому місту, в якому особлива атмосфера, наповнена справжнім колоритів Західної України. Найяскравіші традиції, традиційні страви та незліченне багатство Івано-Франківська відкриють перед вами двері під час екскурсії.

   

Ознайомлення з пам'ятками

Чудовий і гостинний Івано-Франківськ був заснований ще в 1662 році Польним коронним гетьманом Анджеєм Потоцьким. Правда називався він тоді Станіславів.

Звичайно ж, будь-яка екскурсія починається зі знайомства з архітектурним, культурним та історичною спадщиною регіону. Цього багатства в Івано-Франківську не вистачити на кілька днів.

Тут, мабуть, кожне дерево, сквер, ліхтар і лавочка мають свою історію. А яка чудова архітектура старовинних будівель, які збереглися до сьогоднішнього дня. Чого тільки варта Колегіальний костел 1672-1703 років. Сама будівля пашить величністю і міццю, а в його стінах перебуває художній музей з унікальними експонатами. Між іншим, міська Ратуша 1935 року, вважається єдиною в Україні в стилі модерн і є символом Магдебурзького права, яке отримало місто в 1663 році.

Особливу увагу привертає Василіанський монастир, який є гідним зразком візантійського архітектурного стилю. Крім того, вас чекає:

  • Прогулянка по площі Ринок;
  • Відвідування різних музеїв, які познайомлять вас не тільки з історією міста;
  • Знайомства з величезною кількістю пам'ятників;
   

Під час екскурсії вас буде супроводжувати висококваліфікований екскурсовод, який розповість вам багато цікавого і проведе самий цікавим і цікавим маршрутом. Не забудьте прихопити з собою фотоапарат, адже тут у вас буде маса можливостей зробити гідні фотографії. Навіть прогулюючись по мальовничих вуличках ви будете в захваті від їх затишку і особливого колориту. Не забудьте придбати якийсь сувенір, який буде нагадувати вам про чудовий знайомстві з дивовижним містом.

   

Незабутній смак Івано-Франківська

Хоч місто і славиться своїми історичним надбанням, древніми будівлями і цікавою архітектурою, він не позбавлений і лиску сучасності. Велика кількість ресторанів і затишних кафе дають можливість задовольнити сої смакові рецептори і покуштувати автентичну кухню. Деруни, вареники зі шкварками, грибний суп, ароматні настоянки і все це в приміщеннях з місцевим колоритом.

   

Вражень від екскурсії в Івано-Франківськ буде маса. Це місто не поступається своєю привабливістю європейським представникам, але набагато гостеприїмніше і привітніше зустрічає туристів. Наші гіди знають, як перетворити звичайну прогулянку по місту на справжню пригоду!

                                       
Пам'ятки туру
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали