Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Багато нового і цікавого ми черпаємо від подорожей в інше місто або країну. І ніякі відгуки або розповіді друзів і знайомих не замінять вам тих вражень і бурі емоцій, які ви зможете випробувати самі під час захоплюючої поїздки. Як щодо того, щоб відправитися в Кропивницький?

Кропивницький – ласкаво просимо в серце України!

Прекрасне місто Кропивницький, відомий до 2016 року як Кіровоград, розташувалося в долині річки Інгул.

Туристів приваблює особлива атмосфера цього куточка нашої країни, його історія та архітектура. Величезним доповненням до всього є дивовижна природа тутешніх місць, яка так і вабить.

Просто прогулюючись по тінистих вулицях і скверах, ви будете раз у раз потрапляти на цікаві пам'ятники і об'єкти.

Запаморочливі пам'ятки Кропивницького

В першу чергу варто відвідати історичне місце – фортеця Св. Єлисавети 1754 року. Оборонні вали знаходяться недалеко від центру міста. Завод сільгоспмашин братів Ельворті 1874 року є пам'ятником архітектури, а з 1994 року в його стінах перебувати музей.

Варто відвідати меморіальний музей Кропивницького, а також Будинок купця Барського, в стінах якого знаходиться краєзнавчий музей. Останній з них збудований в яскравому стилі раннього модерну. Кількість унікальних пам'яток в Кропивницького просто зашкалює. Неможливо не насолодитися прогулянкою по дендропарку, який був відкритий ще в 1958 році. Його загальна площа складає близько 40га.Величезна кількість різноманітних зелених насаджень, атракціони та дитячі майданчики чекають вас. А якщо приїхати сюди в кінці квітня, то погляду відкривається чарівна алея з 100 тисяч квітучих тюльпанів. Головною святинею міста є Преображенський собор 1819, побудований в стриманому стилі класицизму, а неорусский стиль легко простежується в зовнішньому вигляді Покровської церквою 1850-1875 років.

 

Мало хто з туристів знає про джерело блаженного Даниїла, де можна випити благодатної води. До цього місця приїжджають паломники з різних куточків, щоб отримати зцілення. А скільки ще прекрасного можна зустріти в найближчих населених пунктах!

Історія Кропивницького

В степах Придніпров'я, в далекому 1754 році, почалася історія Кропивницького, зародження якого пов'язане з будівництвом фортеці Св. Єлисавети. Статус міста було присвоєно в 1784 році. До 1924 року називався Єлисаветград.

За весь час існування був кілька разів перейменований. Всі події, що відбувалися на цій території, залишили свій відбиток, адже в цьому місті кожна будівля і кожен пам'ятник може розповісти дуже багато. Переконайтеся в цьому самі!

27.03.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали