Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Кіровоград (Кропивницький)

Центральна Україна, Кіровоградська

Багато нового і цікавого ми черпаємо від подорожей в інше місто або країну. І ніякі відгуки або розповіді друзів і знайомих не замінять вам тих вражень і бурі емоцій, які ви зможете випробувати самі під час захоплюючої поїздки. Як щодо того, щоб відправитися в Кропивницький?

Кропивницький – ласкаво просимо в серце України!

Прекрасне місто Кропивницький, відомий до 2016 року як Кіровоград, розташувалося в долині річки Інгул.

Туристів приваблює особлива атмосфера цього куточка нашої країни, його історія та архітектура. Величезним доповненням до всього є дивовижна природа тутешніх місць, яка так і вабить.

Просто прогулюючись по тінистих вулицях і скверах, ви будете раз у раз потрапляти на цікаві пам'ятники і об'єкти.

Запаморочливі пам'ятки Кропивницького

В першу чергу варто відвідати історичне місце – фортеця Св. Єлисавети 1754 року. Оборонні вали знаходяться недалеко від центру міста. Завод сільгоспмашин братів Ельворті 1874 року є пам'ятником архітектури, а з 1994 року в його стінах перебувати музей.

Варто відвідати меморіальний музей Кропивницького, а також Будинок купця Барського, в стінах якого знаходиться краєзнавчий музей. Останній з них збудований в яскравому стилі раннього модерну. Кількість унікальних пам'яток в Кропивницького просто зашкалює. Неможливо не насолодитися прогулянкою по дендропарку, який був відкритий ще в 1958 році. Його загальна площа складає близько 40га.Величезна кількість різноманітних зелених насаджень, атракціони та дитячі майданчики чекають вас. А якщо приїхати сюди в кінці квітня, то погляду відкривається чарівна алея з 100 тисяч квітучих тюльпанів. Головною святинею міста є Преображенський собор 1819, побудований в стриманому стилі класицизму, а неорусский стиль легко простежується в зовнішньому вигляді Покровської церквою 1850-1875 років.

 

Мало хто з туристів знає про джерело блаженного Даниїла, де можна випити благодатної води. До цього місця приїжджають паломники з різних куточків, щоб отримати зцілення. А скільки ще прекрасного можна зустріти в найближчих населених пунктах!

Історія Кропивницького

В степах Придніпров'я, в далекому 1754 році, почалася історія Кропивницького, зародження якого пов'язане з будівництвом фортеці Св. Єлисавети. Статус міста було присвоєно в 1784 році. До 1924 року називався Єлисаветград.

За весь час існування був кілька разів перейменований. Всі події, що відбувалися на цій території, залишили свій відбиток, адже в цьому місті кожна будівля і кожен пам'ятник може розповісти дуже багато. Переконайтеся в цьому самі!

18.11.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали