Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Полтавська область завжди привертала увагу мандрівників і туристів. Оповита таємницею Диканька, легендарне селище Гоголеве – так і ваблять сюди шукачів пригод. І якщо ви належите до тих, хто любить відкривати для себе щось новеньке, то обов'язково відвідайте Глобине, яке знає, чим вас вразити. І це не тільки маслозавод, про який знає кожен з нас!

Привітне місто Глобине

Знаходиться це затишне містечко на березі річки Сухий Омельник.

Сама назва водойми описує і його стан. Однак на річці є кілька великих загат, де ви зможете не тільки насолодитися тишею і приємним відпочинком, але і риболовлею.

Особливим гостинністю відрізняються жителі Глобино. Саме тому, атмосфера тут дуже позитивна. Сюди хочеться приїжджати знову. Можливо архітектурних скарбів в місті ви і не знайдете, але достаток природних багатств компенсує це з лишком.

Опиняючись тут, розумієш, як багата наша земля!

Привабливі пам'ятки Глобино

Вирушаючи в незнайоме місце, ми завжди хочемо знайти щось цікаве. І це цілком логічно. Десь можна цілодобово безперервно захоплюватися архітектурою, десь годинами розглядати музейні експозиції.

Приїжджаючи в це місто Полтавської області, варто прогулятися по його вулицях, подивитися на пам'ятки і пам'ятники, покуштувати місцевої кухні в одному із затишних кафе. А потім почати насолоджуватися природними пам'ятками Глобино і району. Безсумнівно, це сильна сторона цього краю.Чого тільки варта Устимівська дендропарк, який знаходиться всього в декількох кілометрах від міста. Це справжній шедевр садово-паркового мистецтва. Різноманітність флори і фауни просто захоплює. Це ідеальне місце, де можна насолодитися природним багатством, подихати чистим повітрям і зануритися в світ краси. Не варто обходити увагою і легендарну гору Пивиха.

 

Не менш захоплюючим стане відвідування Святіоловского і Сулинського заказників. Цей край багатий неймовірними краєвидами. Тут відчувається якась особлива атмосфера. Тому приїхати сюди варто обов'язково!

Деякі етапи історії Глобино

Відоме нині місто виникло в 1737 році на місці невеликого хутора. Назва населений пункт отримав від військового писаря Запорозької Січі Івана Глоби, який в XVIII столітті володів цими землями. Уже з 1775 року територія відійшла до радника П. Руденко. Активний розвиток міста випав на радянський період. Саме в цей час з'являються великі промислові підприємства.

Статус міста було присвоєно в 1976 році. Можливо історія Глобино не так насичена, як у інших міст України. Але менш цікавим це місто не стало. Що треба для гарного відпочинку? Прекрасна природа, цікаві місця, приємні жителі і бажання постійно відкривати для себе щось нове. І все це ви можете отримати в цьому місті!

31.08.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали