Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Полтавська область завжди привертала увагу мандрівників і туристів. Оповита таємницею Диканька, легендарне селище Гоголеве – так і ваблять сюди шукачів пригод. І якщо ви належите до тих, хто любить відкривати для себе щось новеньке, то обов'язково відвідайте Глобине, яке знає, чим вас вразити. І це не тільки маслозавод, про який знає кожен з нас!

Привітне місто Глобине

Знаходиться це затишне містечко на березі річки Сухий Омельник.

Сама назва водойми описує і його стан. Однак на річці є кілька великих загат, де ви зможете не тільки насолодитися тишею і приємним відпочинком, але і риболовлею.

Особливим гостинністю відрізняються жителі Глобино. Саме тому, атмосфера тут дуже позитивна. Сюди хочеться приїжджати знову. Можливо архітектурних скарбів в місті ви і не знайдете, але достаток природних багатств компенсує це з лишком.

Опиняючись тут, розумієш, як багата наша земля!

Привабливі пам'ятки Глобино

Вирушаючи в незнайоме місце, ми завжди хочемо знайти щось цікаве. І це цілком логічно. Десь можна цілодобово безперервно захоплюватися архітектурою, десь годинами розглядати музейні експозиції.

Приїжджаючи в це місто Полтавської області, варто прогулятися по його вулицях, подивитися на пам'ятки і пам'ятники, покуштувати місцевої кухні в одному із затишних кафе. А потім почати насолоджуватися природними пам'ятками Глобино і району. Безсумнівно, це сильна сторона цього краю.Чого тільки варта Устимівська дендропарк, який знаходиться всього в декількох кілометрах від міста. Це справжній шедевр садово-паркового мистецтва. Різноманітність флори і фауни просто захоплює. Це ідеальне місце, де можна насолодитися природним багатством, подихати чистим повітрям і зануритися в світ краси. Не варто обходити увагою і легендарну гору Пивиха.

 

Не менш захоплюючим стане відвідування Святіоловского і Сулинського заказників. Цей край багатий неймовірними краєвидами. Тут відчувається якась особлива атмосфера. Тому приїхати сюди варто обов'язково!

Деякі етапи історії Глобино

Відоме нині місто виникло в 1737 році на місці невеликого хутора. Назва населений пункт отримав від військового писаря Запорозької Січі Івана Глоби, який в XVIII столітті володів цими землями. Уже з 1775 року територія відійшла до радника П. Руденко. Активний розвиток міста випав на радянський період. Саме в цей час з'являються великі промислові підприємства.

Статус міста було присвоєно в 1976 році. Можливо історія Глобино не так насичена, як у інших міст України. Але менш цікавим це місто не стало. Що треба для гарного відпочинку? Прекрасна природа, цікаві місця, приємні жителі і бажання постійно відкривати для себе щось нове. І все це ви можете отримати в цьому місті!

31.08.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали