Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Центральна Україна має масу цікавих сіл і міст, які зобов'язаний відвідати кожен. Одним з улюблених туристичних напрямків останнім часом є мальовниче і захоплююче місто Черкаси. Це великий культурний і освітній центр, який знає, чим розважити туристів. Велика кількість природних і рукотворних пам'яток викликає інтерес і гідні захоплення. Тому варто виділити час на поїздку в це привабливе і гостинне місто.

Знайомство з Черкасами

Розкинулося місто на березі Кременчуцького водосховища на величному Дніпрі. Це досить велике промислове місто, однак це зовсім не заважає йому бути в списку туристично привабливих об'єктів.

За весь час існування місто неодноразово змінювало своє обличчя в зв'язку з частими руйнуваннями і перебудовами. Але і сьогодні Черкаси готові вражати своїх гостей деякими архітектурними «довгожителями» міста.

Нудьгувати тут не доведеться нікому. І дорослі, і діти знайдуть тут те, що буде їм вкрай цікаво. Прекрасна природа, набережна Дніпра, де можна теплим сонячним днем ??поніжитися в променях сонця – все це невід'ємна частина міста.

Пам'ятки Черкас

Перше, від чого захоплює дух у гостей міста, це парк «Долина Троянд», а точніше вид на нього з Замкової гори. Перед вами відкривається дивовижна панорама вузьких алей, зелених галявин, густих заростей і могутнього Дніпра на тлі яскраво-блакитного неба. Прогулюючись по парку, зверніть увагу на унікальну композицію – сонячний годинник. Стрілка цього незвичайного годинника являє собою величезного журавля з дзьобом, а замість цифр – дванадцять стільців, які немов матеріалізувалися зі сторінок легендарного роману.

Також обов'язково прогуляйтеся по мальовничому парку «Ювілейний», який займає близько 50га землі на набережній. Тут вам і ставки з каскадами, і скульптури, і навіть рідкісні породи дерев. Так приємно насолоджуватися в їх тіні спекотного літнього дня. Але це далеко не всі визначні пам'ятки Черкас. Діти, та й дорослі, з величезним задоволенням занурюються в дику природу міського зоопарку, де мешкає величезна кількість представників фауни.З архітектурних цінностей варто відзначити особняк поміщика Щербини, в якому зараз знаходиться палац одруження. Будівля вражає своїм зовнішнім оздобленням, від якого віє архітектурної легкістю, витонченим смаком та шармом. Ажурний декор, арочні вікна, карнизи – все це надає садибі якусь аристократичність. Трохи незвично, однак досить гармонійно вписується в загальну картину і колишня будівля готелю «Слов'янський» зі шпилями псевдоготичного стилю і елементами модерну.

 

Саме в цьому чудовому місті знаходиться найбільший храм в Україні – Свято-Михайлівський. Новітньою, проте аж ніяк не меншою архітектурною родзинкою є буддистський храм «Білий лотос», який є єдиним в своєму роді в Європі. Зовсім незвичний для нашої країни архітектурний стиль вражає. Тому цей храм обов'язково повинен увійти в список обов'язкових до перегляду.


 

Стежками історії Черкас

Місто, яке пройшло такий довгий життєвий шлях, вражає своєю стійкістю і волею. Засноване місто було ще 1286 році черкесами, від чого й пішла його назва, проте перші письмові згадки про нього датуються більш пізнім періодом. Це місто відіграло велику роль у становленні козацтва, вистояло не одну облогу татар. У 1569 році увійшло до складу Польського королівства. Величезний збиток зазнало місто в 1637 році, коли його спалив отаман Павло Бут, відомий як Палій. Багато подій в історії Черкас зіграли важливу роль в його становленні. Сьогодні місто радісно зустрічає гостей і заряджає особливою атмосферою!

07.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали