Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Центральна Україна має масу цікавих сіл і міст, які зобов'язаний відвідати кожен. Одним з улюблених туристичних напрямків останнім часом є мальовниче і захоплююче місто Черкаси. Це великий культурний і освітній центр, який знає, чим розважити туристів. Велика кількість природних і рукотворних пам'яток викликає інтерес і гідні захоплення. Тому варто виділити час на поїздку в це привабливе і гостинне місто.

Знайомство з Черкасами

Розкинулося місто на березі Кременчуцького водосховища на величному Дніпрі. Це досить велике промислове місто, однак це зовсім не заважає йому бути в списку туристично привабливих об'єктів.

За весь час існування місто неодноразово змінювало своє обличчя в зв'язку з частими руйнуваннями і перебудовами. Але і сьогодні Черкаси готові вражати своїх гостей деякими архітектурними «довгожителями» міста.

Нудьгувати тут не доведеться нікому. І дорослі, і діти знайдуть тут те, що буде їм вкрай цікаво. Прекрасна природа, набережна Дніпра, де можна теплим сонячним днем ??поніжитися в променях сонця – все це невід'ємна частина міста.

Пам'ятки Черкас

Перше, від чого захоплює дух у гостей міста, це парк «Долина Троянд», а точніше вид на нього з Замкової гори. Перед вами відкривається дивовижна панорама вузьких алей, зелених галявин, густих заростей і могутнього Дніпра на тлі яскраво-блакитного неба. Прогулюючись по парку, зверніть увагу на унікальну композицію – сонячний годинник. Стрілка цього незвичайного годинника являє собою величезного журавля з дзьобом, а замість цифр – дванадцять стільців, які немов матеріалізувалися зі сторінок легендарного роману.

Також обов'язково прогуляйтеся по мальовничому парку «Ювілейний», який займає близько 50га землі на набережній. Тут вам і ставки з каскадами, і скульптури, і навіть рідкісні породи дерев. Так приємно насолоджуватися в їх тіні спекотного літнього дня. Але це далеко не всі визначні пам'ятки Черкас. Діти, та й дорослі, з величезним задоволенням занурюються в дику природу міського зоопарку, де мешкає величезна кількість представників фауни.З архітектурних цінностей варто відзначити особняк поміщика Щербини, в якому зараз знаходиться палац одруження. Будівля вражає своїм зовнішнім оздобленням, від якого віє архітектурної легкістю, витонченим смаком та шармом. Ажурний декор, арочні вікна, карнизи – все це надає садибі якусь аристократичність. Трохи незвично, однак досить гармонійно вписується в загальну картину і колишня будівля готелю «Слов'янський» зі шпилями псевдоготичного стилю і елементами модерну.

 

Саме в цьому чудовому місті знаходиться найбільший храм в Україні – Свято-Михайлівський. Новітньою, проте аж ніяк не меншою архітектурною родзинкою є буддистський храм «Білий лотос», який є єдиним в своєму роді в Європі. Зовсім незвичний для нашої країни архітектурний стиль вражає. Тому цей храм обов'язково повинен увійти в список обов'язкових до перегляду.


 

Стежками історії Черкас

Місто, яке пройшло такий довгий життєвий шлях, вражає своєю стійкістю і волею. Засноване місто було ще 1286 році черкесами, від чого й пішла його назва, проте перші письмові згадки про нього датуються більш пізнім періодом. Це місто відіграло велику роль у становленні козацтва, вистояло не одну облогу татар. У 1569 році увійшло до складу Польського королівства. Величезний збиток зазнало місто в 1637 році, коли його спалив отаман Павло Бут, відомий як Палій. Багато подій в історії Черкас зіграли важливу роль в його становленні. Сьогодні місто радісно зустрічає гостей і заряджає особливою атмосферою!

07.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали