Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Зараз ми трохи здивуємо вас... Саме час поговорити про... Кохання! І робити це ми будемо, розповідаючи про один дивовижний населений пункт, який знаходиться на території найромантичнішої області України – Львівської. А ви вже знаєте, як здивувати свою кохану людину на день Святого Валентина? Адже хочеться, що б це свято стало незабутнім! А, можливо, ви тільки в пошуках справжнього кохання? Якщо все, про що ви думаєте, – теплі почуття душевні, – обов'язково вирушайте в місто Самбір, де знаходяться мощі того самого покровителя всіх закоханих!

Самбір – місто кохання!

Всі ми знаємо про священика Валентина, який всупереч забороні з'єднував серця закоханих, за що і був страчений.

На його честь, у всьому світі, святкується настільки прекрасне свято – день всіх закоханих. І мало хто знає, що мощі Св. Валентина знаходяться в місті Самбір Львівської області.

Романтична атмосфера старовинного міста, затишні вулиці і кохання, яке тут витає в повітрі, зробить ваш відпочинок чарівним та казковим!

Надихаючі пам'ятки Самбора

Приїхавши в це старовинне місто, готуйтеся до того, що у вас з першої хвилини захопить дух від побаченого. Пам'ятки Самбора зачаровують своєю красою та історією.

В першу чергу варто відвідати головну площу Ринок, яка є історичним центром цього дивного міста. Серцем площі є будівля ратуші з 40-метровою вежею. Головною родзинкою міста є церква Різдва Пресвятої Богородиці, яка зберігає надію всіх закоханих і віруючих в чисту любов – мощі Св. Валентина, перевезених сюди з Риму. Тут же знаходиться ще одна святиня – чудотворна ікона Матері Божої.

Одним з найкрасивіших сакральних споруд міста є костел Св. Іоанна Хрестителя, який є пам'ятником архітектури державного значення. Початком будівництва вважається 1530 рік. Від костелу так і віє величчю, міццю і спокоєм. Цікавим для туристів буде і костел єзуїтів, в якому на сьогоднішній день є зал камерної та органної музики.У місті є історико-етнографічний музей Бойківщина, який розкриє перед вами історію і культуру жителів бойківського краю. І це лише маленька частина тих унікальних пам'ятників архітектури, які чекають вас у місті любові!

 

Історія стародавнього міста Самбір

Ви можете собі уявити, як багата історія міста Самбір, якщо перші згадки датуються 1241 роком. Під час татаро-монгольських нальотів поселення було практично повністю знищено, а ті жителі, що вижили, відбудували в новому місці інше місто, яке вже ми знаємо. А зруйнована частина з тих пір носить назву Старий Самбір.

Вдале розташування міста відігравало велику роль у розвитку економіки. Тут добре було розвинене ремісництво. У 1390 році поселенню було присвоєно статус міста. Всі події тих часів відклали свій унікальний відбиток на архітектуру міста. У вас є чудова можливість відвідати цей прекрасний куточок Західної України і насолодитися його неймовірною красою.

14.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали