Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Хочете провести цікаво вихідні, насолодитися красивою природою і походити по місцях, де провів своє дитинство Микола Гоголь? Тоді додайте в скарбничку своїх вражень ще й ті, які подарує вам Гоголеве! Воістину унікальне місце, куди заїжджають, найчастіше, тільки бувалі туристи, які прагнуть відкрити для себе якомога більшу кількість пам'яток рідної країни.

Гоголеве – відчуй атмосферу!

Селище Гоголеве – це справжня цінність, адже саме тут провів свої молоді роки відомий і багатьма улюблений Микола Гоголь. Приїхавши в це селище, ви зможете насолодитися чудовою природою, чистим повітрям і атмосферою, яка панує навколо музею-садиби письменника.

Після відвідин цього дивного місця у вас залишаться тільки позитивні емоції і приємні спогади. Адже кожен хотів би побувати в гостях у письменника, який так колоритно описав у своїх повістях побут, культуру і традиції тутешніх місць.

Головні пам'ятки Гоголеве

Хочете поринути в минуле? Тоді пам'ятки смт Гоголеве вас чекають! У 1984 році на честь 175-річчя великого письменника Миколи Гоголя був відкритий національний музей-заповідник.

На жаль, це тільки точна копія садиби, відтворена за фотографіями і описом, оригінальні будівлі були знищені під час Другої світової війни. Під час екскурсії по дому і флігелю, де знаходився кабінет письменника, вас чекає справжнє театральне дійство.

В експозиції музею представлені праці Гоголя, його портрети та особисті речі. А стилізація інтер'єру кімнат занурить вас в епоху, в якій жив письменник. На території садиби-музею ви зможете насолодитися красою ставків і прекрасного старовинного саду.

Природа села гідна особливої ??уваги. Ну і обов'язково задумайтеся про відвідування Сорочинського ярмарку в сусідньому селі, без якої просто неможливо уявити знайомство з життям письменника.

 

Історія смт. Гоголеве

Історія Гоголєва починається з 1902 року. Розвиток селища почалося після того, як в 1951 році неподалік було знайдено родовища газу і нафти. Статус селища міського типу був отриманий тільки в 1957 році. У 1984 році відбулося відкриття унікального музею, який з величезним задоволенням відвідують туристи. Вам обов'язково варто приїхати сюди і перейнятися атмосферою цих місць!

18.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали