Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

З'їдає смуток і туга? Душа вимагає адреналіну? Так чому б не подарувати собі прекрасну можливість відправитися на пошуки можливих скарбів? Зацікавило? Тоді вирушайте в місто Золотоноша. Вже тільки прочитавши назву виникає стійке відчуття, що ви опинитеся десь в самому епіцентрі золотих копалень. А, може, там взагалі є ще й алмази? А якщо вони є – то є і гноми, і Білосніжка... Що з цього – правда, а що – не більше ніж фантазії автора, – ви дізнаєтеся трішки нижче.

Скарби міста Золотоноша

Прекрасний і загадковий, оповитий таємницями та легендами. Саме таким постане перед вами місто Золотоноша.

Названий він на честь однойменної річки, на якій розташований. Дно річки має золотий відтінок, за рахунок шару слюди. Хоча існує легенда про таємні татарських і козацьких скарбах. Як тільки опиняєшся в тутешніх місцях, серце починає битися! А раптом вам посміхнеться удача і ви знайдете справжній скарб нації? Ну хіба не інтригує? Давайте кличте своїх найоптимістичніших, готових до пригод друзів.

У тому місті ви можете влаштувати для себе самий незабутній квест. І, як знати, можливо, саме ваша компанія підтвердить або повністю розвіє міф про те, що тут цілий джерело золота. Відчуйте себе справжніми мисливцями на коштовності.

А як щодо пам'яток Золотоноші?

Золото, звичайно, це добре. Але чому б не прогулятися по реальним цікавих місцях в місті? Навіть такий провінційне містечко завжди знайде чим здивувати гостей. Почніть знайомство з містом, відвідавши Успенський собор, який пережив 3 реінкарнації. Найперший храм, який був на цьому місці, представляв невелику дерев'яну церкву. Після того, як вона згоріла, на цьому місці в 1845 році була побудована вже кам'яна церква. Але і її спіткала доля попередниці.Сьогодні на цьому місці стоїть величний храм, який є одним з найбільших в центральній Україні. Ще одним культовою спорудою і гідною пам'яткою Золотоноші, можна сміливо назвати Красногорський монастир 17 століття. Цікаве архітектурне рішення минулих років яскраво відображається в будівлях чоловічій та жіночій гімназіях. Також рекомендую відвідати місцевий краєзнавчий музей. Погодьтеся, не золотом єдиним цікавий це місто.

 

Чим примітна історії Золотоноші?

Офіційною датою заснування міста прийнято вважати 1576 рік, хоча існують припущення, що поселення на цих землях існувало ще в княжі часи. А з 1616 року вже починається історія Золотоноші як міста. У 1781 році дана територія була повітовим центром. Активний розвиток міста почалося тільки після 1896, коли тут був побудований лікеро-горілчаний завод. Ну що, готові відправитися на пошуки скарбу?

17.11.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали