Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Все ще продовжуєте даремно витрачати свій дорогоцінний час сидячи біля телевізора? Досить! Озирніться навколо, скільки цікавого і дивного нас оточує! Чи знали ви, що в Україні є своє місто Олександрія?

Відкрий для себе Олександрію

Невелике містечко Олександрія знаходиться в Кіровоградській області.

Це провінційне містечко вабить туристів своєю гостинністю, великою кількістю кафе і ресторанів, а також дивно красивою природою. На території міста живлять річки Інгулець і Березівка.

Тут надзвичайно красиво! Опинившись тут одного разу, в пам'яті ще надовго застигає чудова картина з чарівних краєвидів. Байдужих до міста не залишається. Вся справа в тому, що тут не тільки красиво, але і надзвичайно цікаво.

Сюди приїжджають для усамітнення і навіть для активного відпочинку. Тут можна знатно організувати своє дозвілля як компанії молоді, так і сім'ям з дітьми. А закохані можуть випробувати неймовірний приплив романтики в почуттях, насолоджуючись релаксом в Олександрії.

Незвичайні пам'ятки Олександрії

Тут не зустрінеш старовинних пам'яток архітектури, оскільки практично все було знищено. Але є в цьому затишному містечку і дещо дуже цікаве.

Обов'язково відвідайте місцевий Народний музей Миру 1967 року. Тут представлено понад 17000 експонатів, які розкажуть вам багато всього цікавого. Даний музей увійшов до списку найбільш цікавих об'єктів в Європі в каталозі юнацького туризму в Лондоні.

Пам'ятки міста Олександрії дуже цікаві. Приїхавши в цей чудовий куточок і не відвідати «кладовище екскаваторів» просто неможливо. Морозовський і Костянтинівський буровугільні кар'єри раніше були найбільшими в країні.У декількох кілометрах від міста є улюблене місце відпочинку городян – Розріз.

 

Вода чиста, що дозволяє купатися тут в літню пору. При бажанні можна відправитися на озеро Блакитне око під Балахівка.

Це безумно мальовнича місцевість, з кришталево чистою водою. У місті є два лісових масиви, в яких переважають листяні дерева. Тваринний світ тут дуже різноманітний і привабливий: зайці, козулі, кроти, кабани та інші.

Трохи історії Олександрії

Історія Олександрії бере свій початок в 1746 році. У той час це б козацьке поселення Усівка. За час існування населений пункт кілька разів перейменовувався. Статус міста присвоєно в 1784 році. На початку 20 століття почалася розробка родовищ бурого вугілля.

15.11.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали