Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Новоград-Волинський

Полісся, Житомирська

Якщо ви плануєте, як провести своє дозвілля, то не варто витрачати на це багато часу. Відправляйтеся в дуже цікавий місто, який вразить вас своїми пам'ятниками історії, природою і позитивною атмосферою. Новоград-Волинський не перестає радувати гостей і туристів!

За новими враженнями в Новоград-Волинський!

Невелике містечко в Житомирській області затишно розташувався на мальовничому березі річки Случ.

Тут поклади найцікавіших історичних і культурних цінностей, які користуються успіхом у всіх цінителів прекрасного. Музеї, стародавнє городище і її багато всього цікавого чекають вас в Новоград-Волинському.

Після прогулянки по цьому славному місту, у вас залишаться тільки яскраві емоції і позитивне враження.

Насолоджуйтесь пам'ятками Новоград-Волинського!

Що може бути цікавіше, ніж прогулянка по історичній території. Звягельської городище, де колись жили древляни, виникло ще в 9-10 столітті. Знаходиться даний пам'ятник археології на стрімкому березі річки.

Це овальне зміцнення з ровами і валами, яке служило захистом Київського князівства. У самому центрі міста вас чекає неймовірний вид на руїни фортеці Звягель 1507 року. Залишилися фрагменти укріпленої стіни, а також оборонну вежу.

Навпроти руїн фортеці знаходиться садиба Мезенцевих 1903 року. В архітектурі будівлі переплітаються кілька стилів – бароко, ренесанс і класицизм. Сам палац потопає в густій зелені.Особливе місце серед пам'яток Новоград Волинського відведено музеям. Крім історико-краєзнавчого, варто відвідати будинок-музей родини Косачів. У цьому будинку жила сім'я відомої всім Лесі Українки впродовж 6 років. В експозиції музею представлені літературні твори не лише поетеси, а також її матері і дядька.

 

Окремо відвідайте меморіальний музей Лесі Українки, який знаходиться в невеликому будинку, де народилася легендарна особистість. Зберігся інтер'єр будинку, особисті речі та реліквії родини Косачів.

Прогулянка в минуле з історії Новоград-Волинського

Древлянський містечко вперше згадується ще в далекому 1257 році. З того часу землі перебували під владою Литви, Польщі та Росії. У 1795 році був перейменований і деякий час був губернським центром. Черпає свою історію Новоград Волинський з далекого минулого і ділиться свідченнями минулих років в кожним бажаючим насолодитися його визначними пам'ятками.

19.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали