Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Хочете відвідати місто з великою історією, якою просякнутий місцеве повітря? А насолодитися дивовижними пейзажами? Або може віддаєте перевагу щось незвичайне? Тоді вам просто необхідно відправитися в місто Малин, де вас чекає багато всього цікавого.

У житті мало фарб? Тоді Малин чекає вас!

Дивовижний і чарівний місто Житомирської області, який розкинув свої простори на річці Ірша, завжди радий гостям і туристам. Тут життя вирує!

А ви знаєте, що саме в Малині знаходиться паперова фабрика, на якій виготовляють банкнотну папір? А ще, тут неодноразово бував легендарний мандрівник – Миклухо-Маклай, адже це його рідне місто. Ну а що нам заважає відвідати цей славний куточок нашої країни, як це робив відомий пілігрим?

Достаток пам'яток Малина

Почати варто, мабуть, з того, що в місті достаток пам'ятників і монументів. Їх можна зустріти просто, йдучи по вулиці або прогулюючись по парку.

Так, наприклад, пам'ятник М. Миклухо-Маклаю. Монумент був відкритий в 1986 році на честь 140-річчя від дня народження відомого вченого і мандрівника. Садиба в урочищі Гамарня – ще одна місце, яке обов'язково варто відвідати. Цю садибу, купила мати Миклухи-Маклая у князів Щербакових. Зараз в його стінах діє музей мандрівника. Найстаріший храм в місті – костел Св. Анни 1884 року.

Однак це далеко не всі визначні пам'ятки Малина. Неймовірно, але зовсім недавно тут був відкритий підводний музей! Будь досвідченому чи дайвер може насолодитися його незвичайними експонатами, серед яких є кований якір, мотоцикл, насосна станція, дерев'яний човен і багато іншого. Перебувати музей в затопленому кар'єрі «Калюжа». Ну так що, готові пірнути з аквалангом?


 

Стежками історії Малина

Ще в XI столітті на території нинішнього міста виникло однойменне городище. За легендою, назва населений пункт отримав на честь відомого князя Мала або ж його дочки Малуші. Неодноразові руйнування не зламали дух міста. У 1569 році територія увійшла до складу Королівства Польського, а в 1793 році відійшов під владу Російської імперії. У 1873 році мати відомого мандрівника купила садибу на околиці міста.

 

Історія Малина розповідає про створення таємної підпільної організації в 1943 році. На честь лідерів організації встановлений монумент. Тут зібрані унікальні пам'ятки минулого і пам'ятки сьогодення.

19.11.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали