Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Брест

Є чудове, красиве і цікаве місто в Білорусії. Воно полонить туристів своєю історією, культурою і особливою гостинністю. Розташоване на перетині двох річок, воно приваблює своїми мальовничими пейзажами. А ще до нього рукою подати від України. Все це чарівний і вабливий, захоплюючий і атмосферний Брест! Приїжджаючи сюди, заряджаєшся його енергією, волею і невпинним прагненням до вдосконалення. Туристам тут нудьгувати точно не доведеться.

Ласкаво просимо в Брест!

Чарівні вулиці і сквери, затишні кафе, стародавні споруди, костели і церкви, музеї – все це вабить туристів, як бджіл на мед. Хіба можна встояти перед багатовіковою історією міста, яка закарбувалася в його архітектурі? Інтерес до Бресту зростає з кожним роком і відпочиваючі з великим задоволенням знайомляться з його культурою і архітектурними пам'ятниками.

Тут сплітаються воєдино минуле і сьогодення, створюючи дивовижну ілюзію позачасового простору. Неймовірна білоруська гостинність є ще однією відмінною рисою цього міста.

Найяскравіші пам'ятки Бреста

Хіба можна знайти людину, яка б не чула історію про Брестську фортецю? Це не просто свідок трагічних подій, а справжній символ і візитна картка міста. Раніше відома всім як Брест-Литовська фортеця є однією з найважливіших пам'ятників військової історії. Приїхати сюди і не відвідати цей архітектурний меморіальний ансамбль, значить не побачити саме місто.

В комплекс входять руїн фортеці, місця боїв, монументальні споруди і музей. Особливо варто відзначити частину Брестської фортеці – археологічний музей «Берестя».

Тут ви ознайомитеся з древніми будівлями і зможете дізнатися багато цікавого про побут і мистецтво минулого. А про сутички середньовіччя на цій землі добре пам'ятає Біла Вежа, яка знаходиться всього в 40км від міста. Особливе місце серед пам'яток Бреста займають сакральні споруди. Чого тільки варта велич і міць костелу Воздвиження Святого Хреста 1856 року з його білосніжними стінами.

 

Церкви, храми і костели зведені в різних архітектурних стилях. Одні є зразками пізнього класицизму, інші зачаровують своїм візантійським виглядом. А скільки дивовижних природних пам'яток, музеїв і споруд можна побачити в околицях міста. Чого тільки коштують відвідини оспіваної Біловезькій пущі!

Насичена історія Бреста

Це не просто місто, а епіцентр багатьох минулих подій. Перша згадка про невелике поселення в складі Туровського князівства відноситься до 1019 році. Що тільки не випадало на долю цієї землі – зміна влади, руйнування. Але ніхто і ніщо не могло перешкодити цьому місту повставати кожного разу з руїн. Історія Бреста насичена важливими подіями.Саме тут в 1596 році була підписана церковна унія, шкода тільки, що Миколаївська церква так і не збереглася. Звичайно ж, героїзм і мужність фортеці в період Другої світової війни неможливо забути. Всі події, які відбувалися на цій землі, так чи інакше позначилися на місті. Сьогодні в ньому є трохи туги, від пережитих страждань, неймовірної волі до перемоги, багато досвіду, мудрості і неймовірних пам'яток.

22.11.2017
Пам'ятки в цьому місті
Всі пам'ятки
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали