Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ви коли-небудь отримували настільки колосальне враження від подорожі, що вам хотілося писати картини, складати поеми або вірші? Ні? Тоді вам просто необхідно відправитися в місто, який крізь століття не тільки не розгубив, а навіть примножив свою привабливість. Колоритний, гостинний і вражаючий Овруч!

Овруч – посланник з минулого!

Один з найдавніших міст України знаходиться в мальовничій Житомирської області.

Розпростершись на березі річки Норина, в обіймах крутих і глибоких ярів, Овруч з величезним задоволенням чекає гостей. За переказами, саме тут похований князь Олег.

Багатовікова історія, мальовнича природа, історичні та архітектурні цінності роблять це місто цікавим і привабливим для всіх.

Пам'ятки Овруча – свідки минулих років!

Різні пам'ятники міста – як його особиста колекція. З кожним з предметів пов'язано якусь подію, спогади.

Найціннішим екземпляром колекції цього міста можна сміливо назвати старовинний храм, який був споруджений ще у 1190 році. Собор Св. Василя з'явився на місці старої дерев'яної церкви, яка була побудована в пам'ять про загибель князя Олега в 977 році. Зведений собор був за указом князя Рюрика Ростиславовича. Однак цей величний храм був практично зруйнований в 1321 році. Завдяки зусиллям майстрів, в 1909 році церква отримала нове життя.

Поруч з храмом знаходиться жіночий монастир і корпус з келіями. Великий інтерес викличе ще одна визначна пам'ятка Овруча – Преображенський кафедральний собор, в стінах якого зберігаються частка мощей прп. Макарія Канівського Чудотворця. Також привертає архітектурний стиль деяких будівель. Відвідавши історико-краєзнавчий музей, можна з головою зануритися в життя міста.

 

Багатовікова історія Овруча

Заглянувши в далеке минуле, ви дізнаєтеся, що місто Вручий був заснований в далекому 946 році. Однак перша письмова згадка датується 977 роком і пов'язана з загибеллю князя Олега. З давніх-давен ця територія славилася як центр ремісничого виробництва.

За всю свою довгу історію, Овруч піддався неодноразовим нападам. До складу Литовського князівства увійшов в 1362 році, а в 1569 році – до складу Польщі. Магдебурзьке право місто отримало в 1641 році.

16.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали