Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Після довгих і важких робочих днів і тижнів варто обов'язково зробити паузу і відпочити! Відмінним місцем для корисної, цікавої і незабутньої відпустки буде Радомишль. Напевно, ви раніше вже щось чули про це незвичайне місце, а якщо ні – то прямо зараз ми розповімо вам про те, чому неодмінно варто побувати в цьому незвичайному місті.

Радомишль – радість навколо нас!

Тут зберігаються справжні духовні цінності, витає дух історії і старовини. Приїжджаючи сюди відчуваєш тільки сплеск позитивних емоцій, які супроводжують тебе протягом усього перебування в цьому дивовижному місці.

Радомишль – старовинне місто Полісся, яке розташувалося на березі річки Тетерів. Не дарма ж назва міста означає «радісна думка», «Добра вість». Тільки тут ви зможете відвідати справжній замок-музей, насолодитися неймовірною красою природи і відпочити від міської суєти.

Пам'ятки Радомишля чекають вас!

Різноманітність флори прекрасного ландшафтного парку вражає, тут можна ходити годинами і милуватися. На сьогоднішній день в замку відкрито кілька цікавих виставок. Музей української домашньої ікони та старовини відкриває перед вами справжню святиню, серед яких і вирізана з каменю ікона Миколи Чудотворця.

Власне, очевидно, що головною і найцікавішою пам'яткою Радомишля є історико-культурний комплекс «Замок Радомисль» 17-19 століть. Гордо стоїть він на гранітній скелі, а неприступність забезпечують прекрасні хвойні ліси. Також у вас буде можливість відвідати справжню папірню, яка оснащена всім необхідним для ручного виготовлення паперу, як це відбувалося в 17 столітті.На території комплексу знаходиться пам'ятник Єлисею Плетенецькому, архімандриту Києво-Печерської лаври, який встановлений посередині річки. Крім комплексу в місті є ще безліч місць, які вас здивують. Музей флори і фауни 1968 року занурить вас барвистий світ живої природи. Будинки консисторії 1746 років є цікавим пам'ятником архітектури. Вам обов'язково варто відвідати ці цікаві місця міста.

 

Історія міста Радомишль

Не всім відомо, що історія Радомишля бере свій початок в далекому 1150 році, але є свідчення, які говорять про поселення на цій території понад 30 тисяч років тому. До 16 століття територія була під владою Литовського князівства, після чого перейшла у володіння Києво-Печерського монастиря.У 1606 році тут була заснована паперова фабрика, яка забезпечувала папером лавру. Зараз місто з його чудовими пам'ятками архітектури приваблюють туристів, які з величезним задоволенням їдуть сюди знову і знову. 
 

22.03.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали