Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Українську традиційну кухню неможливо не любити. Борщ з пампушками, вареники, галушки... Ух, аж апетит розігрався! Хочете потрапити на справжній бенкет? Тоді вирушайте в Коростень, де проходить щорічний фестиваль дерунів! Крім гастрономічного вишуканості вас чекає ще маса пригод.

Веселий і гостинний Коростень

Якщо ви любите нестримні веселощі, смачну їжу і український колорит, тоді приїжджайте в це славне місто.

Фестиваль дерунів проходить щорічно в другу суботу вересня. Конкурси, концерт, майстер-класи та гори смачних дерунів – зі шкварками, сметаною...

Але приїхати сюди можна не тільки восени. У будь-який час Коростень – це море позитивних емоцій і яскравих вражень.

Різноманітні пам'ятки Коростеня

Почніть своє знайомство з містом з відвідування музейного комплексу «Скеля», який розташований в колишньому секретному підземному командному пункті.

Після цього відвідайте археологічний пам'ятник «Червона гірка», де було знайдено одне з стародавніх городищ. Колись тут знаходилася резиденція князя Мала. Сліди пожежі, знайдені на цьому місці, імовірно, є доказом облоги Іскоростеня в 946 року. На думку вчених, таким чином княгиня Ольга помстилася за смерть свого чоловіка, князя Ігоря.

Обов'язково прогуляйтесь по парку Островського. Парк розташовується на схилах гранітної скелі, і є улюбленим місцем відпочинку городян і гостей міста. Гарний райський куточок, з дивовижними пам'ятками, мальовничими скверами і цікавими місцями, де можна блукати годинами. Ще до недавнього часу тут працювало одне з найбільших підприємств з виробництва фарфору, тому не забудьте відвідати ще одну визначну пам'ятку Коростеня – виставку дивовижних виробів з фарфору.

 

До речі, міст що знаходиться тут міст над річкою Уж, вважається одним з найбільших в Європі, який стоїть на одній опорі. Чи варто каже, який вражаючий вид з нього відкривається на річку.

Насичена історія Коростеня

Коростень – саме так колись називалось нинішнє місто. Відомий ще з 705 року як неприступна фортеця на річці Уж. Це чудове місто з насиченим минулим. У 1589 році було надане Магдебурзьке право. Таємний командний пункт «Скала» був побудований в 1936 році в давньоруських підземеллях і перебував під грифом секретності аж до 2005 року.Особливе місце в історії Коростеня відведено княгині Ользі. У парку Островського є місце, яке позначене, як купальня княгині, встановлено пам'ятник їй. У місті зведено храм, який називають часто Ольгинська церква. Приїхавши сюди, ви перейметеся тією приємною атмосферою, яка витає в місті, а також дізнаєтеся багато нового і цікавого.

31.10.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали