Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

А ви знаєте, що, не покидаючи межі нашої країни, у вас є можливість побувати у Відні, Парижі? Поринути в багатовікову історію і культуру, насолодитися неймовірною атмосферою затишних кав'ярень і маленьких старовинних вулиць, відчути себе в самому центрі Європи! Все це можна легко втілити в життя, відправившись в захоплюючу подорож до Чернівців!

Чернівці – місто чудес!

Побувавши в цьому чудовому місті, ви зрозумієте, чому його називають маленьким Парижем і Віднем.

Адже тут кожен куточок просочений чимось особливим, унікальним і таким затишним. Віхи історії відклали свої відбитки на неповторну архітектуру будинків і вулиць.

Чернівці – це місто, яке увібрало в себе все саме чудове, що відбувалося з ним за всі сторіччя.

Воно дивує, зачаровує і залишає в пам'яті тільки позитивні емоції. Тут хочеться зупинити мить і розтягнути це непередаване відчуття блаженства!

Пам'ятки Чернівців викликають захват!

Це місто по праву вважають перлиною архітектури, адже воно буквально наповнене унікальними зразками різних стилів, багато з яких мають загальнонаціональне значення.

З усіх пам'яток Чернівців неможливо виділити щось одне. Тут прекрасно все! Головною родзинкою є резиденція митрополитів 1864-1882 років, яка нині є будівлею університету. Даний ансамбль складається з трьох корпусів, які доповнюють один одного.

Розкіш і багатство цих споруд просто вражає. Зразок неоготики представлений єзуїтським костелом Серця Ісуса Христа, який вражає своєю міццю. Величезний інтерес у туристів викликають і такі культові споруди, як церква Різдва Богородиці 1767 року церква Святої Параскеви і, звичайно ж, Миколаївський собор, який був прозваний «п'яна церква» за оригінальні купола.І це далеко не все, що приверне вашу увагу в цьому місті. Обов'язково відвідайте музей народної архітектури та ботанічний сад, а також зверніть увагу на будинок-корабель!

Трохи багатовікової історії міста Чернівці

«Чорне місто», яке побував в складі Молдавії, Румунії, Туреччини та Австро-Угорщини, а також був центром Буковини – це все маленька частина історії Чернівців.

 

За весь час місто зумів поєднати в собі різні культури і національності, різні релігії і політичні погляди. Перші письмові згадки датуються 1408 роком. Процвітання на даній території почалося з 1778 року. Тут розвивалася торгівля, виробництва і різні ремесла, а з 1786 року була схожа щорічна Петрівський ярмарок. Що б дізнатися ще більше про це місто, зануритися в його атмосферу і насолодитися культурою, вам обов'язково варто сюди приїхати!

19.04.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали