Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Факультативна екскурсія в Чернівці + Хотин

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Буковина
Область Чернівецька
Місто Чернівці
Тривалість
Вид Регулярні
Тип транспорту
Мова
 
 

АНОНС ЕКСКУРСІЇ

 

 

Екскурсія в Чернівці і Хотин - це ваша можливість побувати в дійсно красивих, цікавих, незабутніх місцях, і привезти з собою додому не тільки відмінні враження, а й оригінальні сувеніри.

Екскурсія по Чернівцях

Чернівці - одне з найкрасивіших міст Карпат, недаремно їх називають «Маленький Париж».

Вони мають той шарм, ту атмосферу, що не тільки дозволила подарувати світовій літературі відому літературну школу, а й створити незвичайний симбіоз двох різних, але цікавих культур.

   

Що подивитися в Чернівцях:

Центральна площа. Закладена в 1787 році, це справжня зірка, від якої, подібно до променів, розходяться сім вулиць. Свого часу тут висіли прапори семи держав, а сьогодні розташовані міська ратуша і будинок художнього музею, що мають свою власну унікальну історію і долю.

Вулиця Ольги Кобилянської, розповіді про чистоту якої ходять в Чернівцях досі. Свого часу її мили водою з милом, а відвідувачі, перед тим як ступити на її бруківку, мили ноги. Жити тут було надзвичайно престижно.

   

Вірменська церква. Споруджена чеським архітектором Йозефом Главкою для вірменської громади Буковини, сьогодні вона служить залом для обласної філармонії.

Площа Пресвятої Марії (Турецької криниці). Саме тут можна у повній мірі відчути атмосферу Чернівців, якою вона була дві сотні років тому. Тут можна познайомитися з турецьким етапом життя Чернівців. Також тут відкриті для відвідувачів двері ще однієї перлини міста - Єзуїтського костелу.

   

Площа Філармонії, що раніше носила назву Борошняної. В Обласній філармонії свого часу виступали такі світові знаменитості, як Енріко Карузо, Федір Шаляпін, Микола Лисенко, Артур Рубінштейн та багато інших.

Резиденція Буковинських митрополитів. Сьогодні в цьому величному комплексі розташувався Чернівецький Національний Університет, а сам комплекс внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

   

Екскурсія в Хотин

Хотин - місто справжньої козацької слави, один з найбільш старовинних у всій Буковині. Сучасний Хотин є затишним одноповерховим містечком, що не заважає йому постійно приймати тисячі допитливих туристів і художників.

Головна визначна пам'ятка і святиня міста - знаменита Хотинська фортеця, оспівана в багатьох літературних творах.

Навіть не відвідуючи фортецю раніше, ви, швидше за все, вже бачили її в одній з безлічі українських, російських і радянських кінострічок.

   
   

Міцні стіни фортеці бачили безліч подвигів і смертей, мудрих полководців і славних воїнів, а сьогодні тут часто проводяться різноманітні турніри та фестивалі.

Колись на території фортеці було безліч різних будівель, але до наших днів дожила лише кам'яна церква Олександра Невського, зведена для російського гарнізону в 1835 році.

Але це не означає що в фортеці нема на що подивитися: руїни мінарету, колишня військова школа, реконструйований дерев'яний міст, Північна вежа, Комендантський палац і Подвір'я воїнів - нудно не буде.

Приїхати на Буковину і не побачити Чернівці та Хотинську фортецю - це як приїхати в Париж і не подивитися на Ейфелеву вежу. Поїхали з нами - буде цікаво!

                                       
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали