Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тур в Кременець «Вогні Середньовіччя»

Фішки туру:
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів
Кількість ночей
Нічні переїзди
Активні дні
Тип транспорту
Проживання
, , , , ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки

 ДЕНЬ 1 

    ВИЇЗД ІЗ КИЄВА
Тур для тих хто не може жити без пригод, замків, захоплюючих панорам, містичних історій та яскравих вражень. Ну що, поїхали!?

06:30 Збір групи. Точна інформація про місце збору групи і часу виїзду подається за два дні до туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.
07:00 Відпрвлення з Києва.

Прямуємо до села Білокриниця, Кременецького району. По дорозі робимо зупинки, де ви зможете розім`ятись та випити чаю/кави. 

13:00 Екскурсія в Білокриницький палац.

 

   
Цікава інформація: Історія цієї унікальної споруди дуже давня, і тягнеться ще з XVII століття. Білокриницьким замком у різні часи володіли різні власники: від князів Збаразьких, родини Вишнивецьких, до роду Радзівілів, які продали маєток у 1806 році шляхтичеві Колонна-Чосновському. 
   

Але найцікавіше попереду!

14:20 - 15:30  Вже приїхавши в Кременець, нас чекає гарячий комплексний обід.

15:30 - 16:30  Мандрівка Кременцем разом з місцевим екскурсоводом: Єзуїтський колегіум, будинки-близнюки, костели та Свято-Богоявленський монастир, підйом на гору Бона - надзвичайна панорама на місто!

   

Цікава інформація:

Величний комплекс будівель єзуїтського костелу, монастиря і колегіуму в стилі бароко є  архітектурною домінантою Кременця. І з 1753 року за єзуїтському монастирі відкрився ліцей, і в його базі була бібліотека, яка зберігала понад 35 тис. Книг. У цій величезній колекції книг 1,5 тис примірників датувалися виданням до 1520 року.

16:30 - 17:30  Тепер готуйтесь побачити Кременець з висоти пташиного польоту, адже ми вирушаємо на гору Бона !

17:30 - 18:30 Коли ви вже отримали достатню кількість цікавої інформації, настав час випробувати свою відвагу. Вирушаємо на санні трасси !

До речі, санний спорт - це олімпийський вид спорту. 

 

   

 

Санна траса, створена на навчально-спортивній базі олімпійської підготовки «Кременець» Кременецької ДЮСШ «Колос». Її довжина становить 1157 метрів, а максимальна розрахункова швидкість 112 км/год.

Хочеться додати: катання - це абсолютно безпечно, якщо немає протипоказань з боку нервової, сердечно-судинної системи. На санках можна кататися також дітям, що досягли 7-річного віку. 

 

18:40 Після такого насиченого емоціями дня ми вирушаємо у спокійне місце "Бабина Стодола" з озерем, піщаним пляжем, альтанками, де можна спокійно відпочити на природі. 
   
19:00 Вільний час.  На території є бані, чани, своя кухня, бджолотерапія, батути, альтанки. Відпочивайте та насолоджуйтесь тишею природи. 

 ДЕНЬ 2

    СОБОРИ, ФОРТЕЦІ, ПАНОРАМИ    

09:30-10:30  Доброго ранку! Ми вирішили не обмежувати вас в виборі сніданку, тому у вас буде ваучер і змога вибрати, що саме будете куштувати зранку.

   

10:30 - 13:00  Після смачного сніданку у вас є вільний час, щоб остаточно прокинутись, покупатись в озері, поніжитись сонечком та полежати на піщаному пляжі. Не забудьте взяти купальник. 

Після цього ми прямуємо до стародавнього замку в Микулинцях.

 

Цікава інформація: Замок в Микулинцях відомий як єдиний в Україні житловий середньовічний замок. Перші дерев'яні укріплення на пагорбі біля р. Серет існували тут ще в княжі часи. 

У вас буде змога познайомитись з потомками людей, що проживали у цьому замку в епоху Середньовіччя!

15:00 - 16:00 Ми вже приїхали в с. Микулинці та нас чекає Паб "Микулинецький Бровар" зі своїм фірмовим пивом та закусками.

Ви знали, що в Микулинцях є завод, що виготовляє близько 11 видів різних сортів живого пива? У вас буде змога продегустувати ці види та оцінити їх смак. Для дітей та неповнолітніх передбачен квас та також фірмові закуски. Але це не все! В нас буде смачний обід, від якого ви не зможете відмовитись.

16:00 - 17:00 У цей час відвідаємо місця: замок Микулинців, палац Потоцьких, Троїцький костел.

   
17:00 Виїзжаємо з Микулинців та прибуваємо в Теребовлю (17:30) , де нас чекає наймовірної краси Теребовлянський замок.    

17:30 - 19:00  Також окрім замку ми побачимо монастир Кармелітів,  Миколаївську церкву, Підгорянський монастир. Це буде подорож не лише до замків, це подорож у Середньовіччя, пересування між епохами, у світ балів, розкішних суконь та придворних слуг.

У вас буде вільний час, коли ви зможете повечеряти та зробити достатню кількість пам'ятних фотографій.

19:15 - 21:30 Але ще це не все! Нас чекає ще один замок - у м. Дубно. Туди ми і прямуємо.  

21:30 - 22:00 У вас буде можливість погуляти територією, купити солодощі та сувеніри родичам.

22:00 Уявіть ситуацію: ніч, темрява, старовинний замок і люди в розкішних костюмах та перуках чекають вас на вході в замок. Кругом пісні, факели, смаколики. Це варто відчути і побачити своїми очима. На це все буде 2 години. В кінці буде смачний стіл, подарунки, незабутнє fire-show.

24:00 Ми вирушаємо додому, в Київ.

05:00 Прибуття в Київ, ст. м. Житомирська.

Отож приєднуйтесь - буде весело!

                                         
25.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали