Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Вогні Середньовіччя/АРХИВ

Фішки туру:
  • Нічна театралізована екскурсія у замку Дубно
  • Катання на санчатах влітку!
  • Дегустація живого Микулинецького пива
Ціна туру:
від 2750 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 2 дні
Кількість ночей 2 ночей
Нічні переїзди 1
Активні дні 2
Тип транспорту Автобус
Проживання
, , , , , ,
Місце зустрічі м. Київ
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (1), Обід (1)
Примітки
Більш детальна інформація в інфолисті

 Ви дізнаєтесь:

  • чому Кременець називали "Волинськими Афінами"
  • де заховано богатство королеви Бони
  • звідки пішла назва міста Теребовля
  • де знаходиться єдиний в України житловий замок
  • який з замків жодного разу не здався перед ворогами

 ДЕНЬ 1 

В програмі дня: Палаци,монастирі,костели та гора бона з долиною нарцисів!

7:00 Збір групи на ст.м.Академмістечко. Точна інформація про місце збору групи і час виїзду подається за два дні до туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.


Прямуємо до села Білокриниця, Кременецького району. По дорозі робимо зупинки, де Ви зможете розім'ятися і випити чай/каву.


 Першим екскурсійним об'єктом нашого туру буде Білокриницький палац

 

 

 

Цікава інформація: Історія цієї унікальної споруди дуже давня, і тягнеться ще з ХVІІ століття. Білокриницький замок у різні часи перебував у різних власників: князів Збаразьких, родини Вишневецьких, потім належав роду Радзівілів, які продали маєток у 1806 році шляхтичу Колонна-Чосновському. Саме Колонна-Чосновський відновив замок, що занепадав через недбалість попередніх власників, але пожежа знищла споруду.

Але найцікавіше попереду!

Розпочинаємо оглядову мандрівку Кременцем разом з досвідченим місцевим екскурсоводом: Єзуїтський колегіум, будинки-близнюки, костели та Свято-Богоявленський монастир.

 

 

Цікава інформація:
Величний комплекс будівель єзуїтського костелу, монастиря і колегіуму в стилі бароко є  архітектурною домінантою Кременця. Будівництво комплексу відбувалось протягом 1731-1753 років на кошти родини Вишневецьких, а також іншої місцевої знаті. Комлекс має кілька цікавих архітектурних рішень, зокрема бічні навчальні корпуси напряму сполучались з костелом, тому щоб потрапити в храм не треба було виходити на вулицю. І саме цей заклад згодом став основою університету св.Володимира в Києві, а наразі Києвського університету ім.Т.Г.Шевченка.

А тепер приготуйтесь побачити прекрасний краєвид на місто з г.Бона. Саме на цій горі колись розташовувався замок, де проживала жорстока та владна королева Бона. Під час екскурсії Ви більш докладніше дізнаєтесь про життя Бони, а також про життя міста під час її правління.


 Після такого насиченого емоціями та історіями дня ми вирушаємо до готелю "Бабина Стодола". Затишний готельний комплекс розташовується за містом, але зможе забезпечити Вам прекрасний відпочинок поблизу озера в лісовій зоні. Також на території є бані, чани, своя кухня, бджолотерапія, батути, альтанки. Відпочивайте та насолоджуйтесь тишею природи!

 

 

 ДЕНЬ 2

В програмі дня: собори, фортеці, панорами,монастирі та нічний замок!

 

 

                 Доброго ранку!

 Після смачного сніданку у Вас є вільний час, щоб остаточно прокинутись, адже після цього ми прямуємо по нашій захоплюючій програмі до міста Микулинці.

 

 

Цікава інформація:

Замок в Микулинцях відомий як єдиний в Україні житловий середньовічний замок. Його було споруджено в 1550 році.Замок успішно витримував набіги татарських орд, захищаючи у своїх мурах населення.Згодом, в XVIII столітті замок, як і всі твердині Галичини, занепадає, тут деякий час існує суконна фабрика, потім стіни розбирають на будматеріал. Таким чином збереглося не більше, як 50% від початкових укріплень замку.                    

 

Після замку нас чекає смачний обід в Паб "Микулинецький Бровар" зі своїм фірмовим місцевим пивом на розлив. Ви знали, що в Микулинцях є завод, що виготовляє близько 11 видів різних сортів живого пива? У вас буде змога скуштувати та оцінити смак цього напою. Для дітей та неповнолітніх передбачен квас.

 Після броварні прогуляємось по маленькому містечку Микулинці та оглянемо палац Потоцьких з Троїцьким костьолом.        

 

 

Наступним об'єктом нашої подорожі буде містечко Теребовля. Ви не чули про нього? А дарма. Місто заснував в 1093 році онук Ярослава Мудрого князь Василько Ростиславович. Теребовля славилась своїм міцним замком, проте він не завжди рятував місто. Під час нападу турків в 17 ст. замок ледве витримав облогу, але все врятувала ікона Божої Матері: сталось диво- вибухова хвиля відбилась від ікони і осліпила нападників. Місто одним з перших на території Західної України отримало право самоврядування. І до сьогодення воно зберегає свій історичний шарм та індивідуальність!

 

 

 

Окрім замку ми побачимо монастир Кармелітів,  Миколаївську церкву, Підгорянський монастир. Це не просто подорож замками- це подорож закутками українського Середньовіччя, і зустрічі з придворними слугами,шумними балами та побутом того часу.Після екскурсії містом у Вас буде достатньо вільного часу для того,щоб зробити фото та відпочити.

Але тур ще не закінчується! На нас чекає супер -фішка туру- нічна екскурсія в Дубенському замку! 

Отож поїхали!

 

 


22:00 Театралізована вистава. Уявіть собі: ніч, темрява, старовинний замок і люди в розкішних костюмах та перуках зустрічають Вас біля входу в Дубенський замок. Навколо лунають пісні, мерехтять факели та ароматно пахне смаколиками. Це варто відчути і побачити на власні очі. По закінченню Вас чекає смачний стіл, подарунки, та вражаюче fire-show.

5:00 Орієнтовне прибуття до м.Києва, на ст.м.Житомирська

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали