Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Якщо ви давно плануєте відпочити в цікавому і чудовому місці, але все ще не вирішили де саме, тоді не втрачайте часу на роздуми про вирушайте туди, де вас чекають справжні природні творіння і прекрасні пам'ятники архітектури. Відправляйтеся в місто Дубно Рівненської області.

Дубно – відпочивайте з задоволенням!

Рівненська область славиться навіть за межі України своїми чудовими пейзажами та історичними подіями. Тут живуть чудові люди, які обожнюють туристів і гостей міста. Дубно – не виняток!

Опинившись в цьому дивному місті, ви отримаєте масу задоволення, прогулюючись по красивих вулицях з затишними кафе, а також оглядаючи історичні та культурні пам'ятки, яких в цьому місті предостатньо.

Відпочинок, проведений в тут, подарує вам безліч позитивних емоцій і чарівних моментів, які ви запам'ятаєте назавжди!

Неперевершені пам'ятки міста Дубно

Пам'ятники архітектури для міста, це як фотоплівка для людей, адже вони зберігають в собі історію, факти і події.

Пам'ятки Дубно вбивають мандрівників наповал своєю красою і величчю. На виїзді стоїть унікальна триярусна будівля – Луцька брама. Це єдина споруда такого типу в Україні. Остання реставрація була проведена в 1785 році.

Найулюбленішим серед туристів об'єктом є Дубенський замок 15 століття, який належав князю Острозькому та потім передавався від одного роду іншому. У романі «Тарас Бульба» розгортаються події біля стін цієї величної споруди. На сьогоднішній день в стінах замку є музейні виставки. Найстаршим храмом в місті є монастир бернардинів 1614-1630 років, який спочатку був виконаний в стилі бароко. У 1784 році був перебудований під православну церкву. Будівля монастиря кармеліток в стилі раннього бароко є культовою спорудою 1630-1686 років. І це лише невелика частина тих унікальних місць, які підкорять ваше серце!

Насичена історія Дубно

Величезна кількість подій відбулася за всю історію міста Дубно. Перші згадки в літописах датуються 1100 роком. За часів правління Острозьких в 1507 році було отримано магдебурзьке право.

 

Економічне зростання на території почався з появою в 1772 році Контрактового ярмарку, яка називалася тут «Дубенські контракти». Всі періоди життя, етапи розвитку території, відображені в унікальних історичних пам'ятках, які ми можемо споглядати, прогулюючись по цьому чудовому місту.

14.02.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали