Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія містом Володимир-Волинський

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Волинь
Область Волинська
Тривалість
Вид На замовлення
Тип транспорту
Мова

Не всі міста України можуть пишатися давньою історією. Деяким з них лише декілька століть. Але ми пропонуємо відвідати екскурсію в Володимир-Волинський – місто, яке існувало ще за часів князів Київської Русі. Крім цього, Володимир-Волинський, по історичним даним, майже на 100 років старіший за місто-обласний центр Луцьк.

Історична пам’ятка

Перша документальна згадка про Володимир, так раніше називалось це місто, датована 988 роком. Його назва згадується у відомому літописі «Повість минулих літ».

За свою історію у міста була велика кількість правителів, а також воно входило до складу різних державних територіальних утворень: Київської Русі, Волинського князівства, Галицько-Волинського князівства, Волинської держави, Великого князівства Литовського, Польського королівства, Волинської губернії Російської імперії, Волинського воєводства, Волинської області Української Радянської Соціалістичної Республіки, Волинської області незалежної України.

Якщо говорити коротко, за свою історію це місто неодноразово переходило з України в Польщу і назад, а також було у складі СРСР. Всі ці епохи і зміна влади позначилися також на архітектурі Володимир-Волинського.

За часів Радянського Союзу, місто отримало сучасну назву – Володимир-Волинський. Така назва була вибрано, щоб уникнути плутанини. На території СРСР в той час було чимало міст з назвою Володимир.

 

Визначні місця

Під час екскурсії до цього дивовижного міста можна дізнатися детальну історію Володимир-Волинського, побачити  історичні та архітектурні пам'ятки. Деякі з них були вщент знищені і відреставровані, а також можна побачити дійсно старі споруди: Успенський собор та Собор Різдва, Костел Іоакима та Анни,Домініканський монастир, Храм Св. Іосафата, Церкви Св. Василя, Георгіївська, Миколаївська, Каплиця Св. Володимира, Мури монастиря капуцинів, Пам’ятники князям.

Всі ці споруди були побудовані в різні періоди, і в кожної з них своя історія. Більш детально їх розповість екскурсовод під час захоплюючої прогулянки містом.

Пам'ятки туру
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали