Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Немає повісті сумнішої на світі, ніж повість про нудьгуючу людину. Так може не варто перетворювати своє життя в сумну розповідь, а взяти і написати справжній пригодницький екшн? Як вам ідея відправитися в захоплюючу подорож в Межиріч?

Прекрасне село Межиріч

Що може бути приємніше, ніж відвідання ще незнайомого села або міста? Прогулянка по таємним місцях, найвідоміших визначних пам'яток, знайомство з новими людьми?

Село Межиріч, в Рівненській області, отримало свою назву завдяки вдалому місцю розташування. Розкидало свої кордони серед дивовижної природи, на місці злиття річок Збітінка і Вілія. А раніше, ці мальовничі краю належали князям Острозьким.

Прогулянка по цікавих визначних пам'яток села Межиріч

Хочете відвідати один з найдавніших монастирів в Україні та прогулятися по історичних місцях? Тоді вам просто необхідно сюди приїхати.

Дивовижний архітектурний ансамбль Троїцького монастиря-фортеці вже багато століть вражає своєю величчю і могутністю. Сам князь Ф. Острозький почав зводити в 15 столітті замок, центр двору якого прикрашала церкву.

Особливий готичний і ренесансний лиск придбав монастир в 17 столітті, коли він належав католицькому ордену. Тут донині зберігатися сімейна реліквія Острозьких – чудотворна ікона Божої Матері «Життєподательниця» 16 століття.



Єдине, що вціліло від палацу Я. Острозького – це величезна піч з димоходом. Її так і прозвали «Піч Януша». Всі ці пам'ятки села Межиріч захоплюють нас в подорож в далеке минуле. Крім того, в селі збереглися руїни Заславських воріт.

 

Трохи з історії села Межиріч

Старовинне середньовічне поселення вперше згадується в 1396 році. Троїцький монастир, який з величезним задоволенням відвідують туристи і гості села, являє собою унікальний зразок архітектури. У ньому гармонійно поєдналися стилі різних епох: ренесанс, готика, бароко і давньоруське зодчество. Історія Межирича розповідає про часті руйнування, адже село відігравало важливу роль під час воєн Польщі з Туреччиною і козаками.

14.02.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали