Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Дуже часто ми не замислюємося, скільки всього цікавого нас оточує. А яка природна краса і історичні пам'ятники є на просторах нашої чудової країни. І це стосується не тільки мегаполісів, а й невеликих міст, сіл та селищ. Чому б вам не поїхати в Ковель і не переконатися в цьому самим?

Ковель – фото 1

Ковель – місто яке варто відвідати!

Старовинне місто Волинської області, з цікавою історією та унікальною природою – це Ковель!

Розташувалось воно на мальовничій рівнині Західного Полісся. Місто є чудовим місцем відпочинку для любителів зеленого туризму і для цінителів архітектурних пам'яток.

Оточене найчистішими озерами і нефритовими лісами з різноманітною флорою і фауною, воно стане ласим шматочком для любителів провести незабутню відпустку. Цьому місту є чим вас здивувати!

Уцілілі пам'ятки Ковеля

За часів воєн місто дуже постраждало, і не один раз, багато будівель і споруд були знищені, але вцілілі пам'ятники лише складають особливу, відмінну рису цього міста. Як птах фенікс воно поставало з попелу знову і знову.

Пам'ятки Ковеля вистояли не одну битву і збереглися всупереч усьому. Єдиний на Волині дерев'яний двухбашенний костел Св. Анни (Успенський) знаходиться в цьому невеликому місті.

Нинішній храм 1771 року, було перевезено з іншого села і встановлено на місці згорілого раніше. Згадки про дерев'яний Воскресенський собор зустрічаються ще в далекому 1549 році, але після того, як він не одноразово згорав, на його місці побудували кам'яний собор Вознесіння Христового в 1877 році.У місті є історичний музей, який знаходиться в центральному парку. Тут представлені експонати з найдавніших часів і до нашої ери, які розкажуть вам про особливості життя та побуту місцевих жителів в різні часи. І це лише маленька частина того, що чекає вас в цьому захоплюючому місті!

 

Трохи історії Ковеля

За свою 700-річну історію Ковель пережив багато подій, які залишили свої відбитки і шрами. Перші згадування про, тоді ще, село датуються 1310 роком. І тільки в 1518 році було отримано магдебурзьке право. З 1543 року місто було під владою королеви Бони Сфорца, а після третього поділу Польщі стало частиною Російської імперії.

Неймовірне економічне зростання міста почалося з 1861 року. А в 1873 році була прокладена перша залізниця. Сьогодні місто є одним з найуспішніших у Волинській області, а у вас є унікальна можливість його відвідати!

14.01.2020
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали