Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Рівненська область славиться своєю екологією, природою і пам'ятками. Кожне місто і селище тут має свою родзинку, свою візитну картку. І Корець не виняток. Знаходиться воно на кордоні трьох областей і приваблює туристів великою кількістю архітектурних та культурних пам'яток, культовими спорудами і пейзажами.

У цьому невеликому містечку сконцентровано місце сили. В невеликому містечку розташовані десять церков! Тому ж, не просто так його ще називають «християнська Мекка». Особливо радує гостинність місцевих жителів, їх чуйність і дружелюбність. Це містечко відразу стає рідним, як тільки сюди приїжджаєш.

Корець – дивний і прекрасний

Це святиня для всіх християн, куди вони регулярно здійснюють паломництво. Це місто, де відчувається умиротворення.

Тут все просочене якоюсь особливою атмосферою добра і затишку. Гармонійно поєднуються золоті куполи храмів, руїни замку, затишні вулички і центральна площа. Корець приваблює туристів не тільки з України, а й з ближнього зарубіжжя. А який вигляд відкривається на всі святині міста, аж дух захоплює.

Досить відшукати цю точку, яка знаходиться неподалік центральної площі. Приготуйтеся до того, що за один день ви не встигнете насолодитися всім багатством і достатком цього міста.

Безцінні пам'ятки Корця

Перше, з чого варто почати знайомство з містом – замок, який є його візитною карткою. Швидше навіть не замок, а руїни XV-XVIII століть. До зведення цієї фортифікаційної споруди доклали руку князь Острозький, воєвода Б. Корецький та князь Чарторийський.

Якщо уявити, скільки могутніх людей мали відношення до цього міста, то можна зрозуміти, яким насиченим був його життєвий шлях. Найяскравішою і цінною пам'яткою Корця є Свято-Троїцький жіночий монастир 1620 року. Його по праву можна назвати святинею Волині. «Я вас любив ...» писав Пушкін про Анну Андро, чия могила сьогодні знаходиться на території святині.Також привертає увагу костел Св. Антонія, Миколаївська церква, Воскресенський монастир, П'ятницький храм. Кожен з них вражає своєю архітектурою.

 

Захоплююча історія Корця

Перші згадки про поселення Корчеськ датуються 1150 роком. Уже в кінці XV століття Ф. Острозький створив невелике дерев'яне укріплення. Після приходу на землі князів Корецьких, замок був укріплений і став їхньою резиденцією. В історії Корця спливають такі відомі особистості, як Данило Галицький, граф Андро де Ланжерон, князь Лещинський та інші.

Зусиллями Юзефа Чарторийського місто знайшло велич, красу і розкіш. Були побудовані меблева і порцелянові фабрики, які дали поштовх до інтенсивного розвитку. Сьогодні – це місто паломництва, справжня святиня християнського народу. Приїжджаючи сюди, починаєш вірити в справжнє диво.

27.11.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали